آفتاب‌‌نیوز :  تیم ملی فوتبال ایران درحالی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه برای حضور در جام ملت‌های آسیا راهی قطر خواهد شد که قرار است فردای سفر به این کشور در دیداری تدارکاتی که پشت در‌های بسته برگزار می‌شود؛ شاگردان قلعه‌نویی به مصاف اندونزی بروند. این درحالی است که شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قلعه‌نویی […]


آفتاب‌‌نیوز :

 تیم ملی فوتبال ایران درحالی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه برای حضور در جام ملت‌های آسیا راهی قطر خواهد شد که قرار است فردای سفر به این کشور در دیداری تدارکاتی که پشت در‌های بسته برگزار می‌شود؛ شاگردان قلعه‌نویی به مصاف اندونزی بروند. این درحالی است که شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قلعه‌نویی درخواست یک دیدار تدارکاتی دیگر را به فدراسیون فوتبال ارائه کرده تا شاگردانش قبل از اعزام به قطر در تهران در برابر یک حریف دیگر محک خورده و برای حضور پرقدرت در جام‌ملت‌های آسیا آماده شوند.

در این خصوص شنیده‌ها حکایت از آن دارد تا به این لحظه هنوز هیچ حریف قطعی برای این بازی تدارکاتی انتخاب نشده و به‌نظر می‌رسد درصورتی‌که این روند ادامه داشته باشد احتمالا ملی‌پوشان بدون برگزاری دیدار دوستانه راهی قطر خواهند شد؛ هرچند مذاکرات جدی فدراسیون در این خصوص همچنان ادامه دارد. در برهه‌های زمانی گذشته در چنین بزنگاه‌هایی معمولا تیم ملی امید به‌عنوان حریف تیم ملی انتخاب می‌شد که با تعطیلی اردو‌های این تیم، این‌بار از بازی امید‌ها نیز خبری نخواهد بود.