ایسنا/خوزستان مذاکرات بین باشگاه فولاد و یحیی گل‌محمدی همچنان ادامه دارد. به گزارش ایسنا، باشگاه فولاد که در روزهای اخیر به دنبال فسخ قرارداد با مارتینس بود، همزمان نیز مذاکره با یحیی گل محمدی برای سپردن هدایت تیم به او را آغاز کرد. گل‌محمدی حتی لیست بازیکنان مدنظر و دستیاران خود را به باشگاه فولاد […]

ایسنا/خوزستان مذاکرات بین باشگاه فولاد و یحیی گل‌محمدی همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، باشگاه فولاد که در روزهای اخیر به دنبال فسخ قرارداد با مارتینس بود، همزمان نیز مذاکره با یحیی گل محمدی برای سپردن هدایت تیم به او را آغاز کرد.

گل‌محمدی حتی لیست بازیکنان مدنظر و دستیاران خود را به باشگاه فولاد اعلام کرده و اگر شرایط برای حضور او در اهواز فراهم شود، احتمالا بعد از بازی با گل گهر به عنوان جانشین مارتینس معرفی خواهد شد.

البته گل محمدی بعد از جدایی از پرسپولیس پیشنهاد خارجی و ایرانی نیز داشت اما به آن پیشنهادها پاسخی نداد تا این احتمال وجود داشته باشد که او قصد دارد تا پایان فصل استراحت کند. بر همین اساس نیز احتمال حضور نیافتن او در فولاد وجود دارد.

همچنین با توجه به تغییراتی که در باشگاه پرسپولیس در حال انجام است، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر بازگشت گل‌محمدی به این تیم با قرارداد جدید وجود دارد.

انتهای پیام