آفتاب‌‌نیوز : دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان از هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. ورود کاروان النصر به تهران حواشی و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته و به حساسیت و جذابیت بازی افزوده است. با حواشی لحظه به لحظه این دیدار همراه سرویس ورزشی […]

آفتاب‌‌نیوز :

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان از هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ورود کاروان النصر به تهران حواشی و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته و به حساسیت و جذابیت بازی افزوده است. با حواشی لحظه به لحظه این دیدار همراه سرویس ورزشی ایرنا باشید.

صحفه رسمی لیگ قهرمانان آسیا ویدیویی جالبی از رختکن باشگاه پرسپولیس منتشر کرد.

ورزشگاه آزادی در فاصله دو ساعت مانده با دیدار پرسپولیس و النصر در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا شرایط ویژه‌ای را دارد. گیت‌های امنیتی زیادی اطراف ورزشگاه نصب شده بود. در شرایطی که هواداران زیادی اطراف ورزشگاه بودند نیرو‌های امنیتی اجازه تجمع نمی‌دادند. همچنین به هیچ وسیله نقلیه‌ای اجازه تردد و کوچکترین توقفی داده نمی‌شد. ناظران afc نیز از ساعت‌ها قبل، وضعیت ورزشگاه را زیر نظر گرفتند. پرچم‌های پرسپولیس هم دورتادور ورزشگاه نصب شده بود.

کاروان تیم فوتبال النصر به همراه کریستیانو رونالدو به ورزشگاه آزادی رسیدند.

مسوولان کاروان تیم فوتبال النصر در اقدامی جالب، دو اتوبوس خالی را به جای اتوبوس‌های اصلی این تیم راهی ورزشگاه کردند.

با توجه به اینکه پرسپولیس از حضور تماشاگرانش در این دیدار محروم است، اما هواداران این تیم در بیرون ورزشگاه و هتل اقامت دو تیم حضور پرشوری داشتند.

اتوبوس پرسپولیس نیز با استقبال هواداران این تیم وارد ورزشگاه شد.

چمن ورزشگاه آزادی نیز از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.