وزیر ورزش: گزینه‌ها برای سرمربیگری تیم‌ملی فوتبال داخلی و خارجی است / چندی پیش در مورد مربی موقت تیم ملی شایعه‌ای مطرح شده بود که خوشبختانه صحت نداشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: وزیر ورزش و جوانان در مورد گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی فوتبال بزرگسالان، گفت: فدراسیون فوتبال روی گزینه‌های داخلی و خارجی متمرکز شده است.

سجادی در مورد تعیین تکلیف سرمربی تیم های ملی فوتبال بزرگسالان و امید، اظهار کرد: فدراسیون فوتبال در حال پیگیری موضوع است و اولین اقدام این فدراسیون انتخاب سرمربی بزرگسالان است و پس از آن در مورد تیم امید تصمیم گیری خواهد شد. انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای این منظور روی گزینه های داخلی و خارجی تمرکز شده است.

وی ادامه داد: مربیان داخلی در حال حاضر در لیگ مشغول فعالیت هستند و نیازمند رضایت باشگاه ها هستند. چندی پیش در مورد مربی موقت تیم ملی شایعه ای مطرح شده بود که خوشبختانه صحت نداشت. نباید شتابزده در این راستا ورود کنیم و در گذشته نمونه ای همچون ویلموتس داشته ایم و امیدوار هستیم برای انتخاب سرمربی جدید دچار چنین اتفاقاتی نشویم.

وزیر ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت ورزش بانوان، عنوان کرد: بانوان دارای حدود ۷۴۰۰ باشگاه تخصصی هستند و از ۱۷۰ هزار مربی زن برخوردار هستیم و بیش از یک میلیون نفر ورزشکار زن سازمان یافته داریم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا