فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) به عملکرد دروازه‌بان تیم نوجوانان مراکش مقابل ایران در یک‌هشتم جام جهانی کمتر از ۱۷ سال واکنش نشان داد و ضربات پنالتی این دیدار را «دراماتیک» توصیف کرد. آفتاب‌‌نیوز : تیم فوتبال نوجوانان ایران عصر امروز در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی کمتر از ۱۷ سال مقابل مراکش صف‌آرایی کرد. نوجوانان ایران […]

فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) به عملکرد دروازه‌بان تیم نوجوانان مراکش مقابل ایران در یک‌هشتم جام جهانی کمتر از ۱۷ سال واکنش نشان داد و ضربات پنالتی این دیدار را «دراماتیک» توصیف کرد.

واکنش فیفا به شکست ایران؛ گلر مراکش قهرمان تیمش بود

آفتاب‌‌نیوز :

تیم فوتبال نوجوانان ایران عصر امروز در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی کمتر از ۱۷ سال مقابل مراکش صف‌آرایی کرد.

نوجوانان ایران که با درخشش در طول مسابقات و برتری مقابل برزیل شگفتی‌ساز شده بودند، در این دیدار نیز با یک گل از مراکش پیش افتادند اما شیرهای اطلس در دقایق تلف‌شده نیمه دوم کار را به تساوی و ضربات پنالتی کشانده و در نهایت با درخشش طاها بنغوزیل، دروازه‌بان خود ایران را شکست داده و به مرحله بعد صعود کردند.

فیفا گزارش پایانی این بازی را با این تیتر روی تارنمای رسمی این نهاد بین‌المللی منتشر کرد: «صعود مراکش پس از پنالتی‌های هیجان‌انگیز.»

همچنین فیفا در ادامه به تحسین عملکرد دروازه‌بان مراکش که ۲ پنالتی تیم ایران را مهار کرد و بهترین بازیکن زمین نیز شد، پرداخت و نوشت: گلر مراکش قهرمان بود و تیمش را به یک‌چهارم رساند.