ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از اینکه تیمش پیروزی را در ثانیه‌های پایانی با تساوی عوض کرد ناراحت است. به گزارش ایسنا و به نقل از لوپاریزین، پاری سن ژرمن در هفته بیستم رقابتهای لیگ فرانسه یک تساوی ناامید کننده را به دست آورد. پاری‌سن‌ژرمن که در خانه از رمس پذیرایی کرد تا ثانیه‌های پایانی […]


ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از اینکه تیمش پیروزی را در ثانیه‌های پایانی با تساوی عوض کرد ناراحت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از لوپاریزین، پاری سن ژرمن در هفته بیستم رقابتهای لیگ فرانسه یک تساوی ناامید کننده را به دست آورد.

پاری‌سن‌ژرمن که در خانه از رمس پذیرایی کرد تا ثانیه‌های پایانی با گلی که نیمار به ثمر رسانده بود از حریف خود پیش بود اما در نهایت گل تساوی را دریافت کرد تا دو امتیاز ارزشمند خانگی را از دست دهد.

نیمار که زننده تک گل تیمش در این بازی بود از تساوی ناراحت است. او بعد از بازی گفت: ما سخت ترین دقایق بازی را پشت سر گذاشته بودیم اما متاسفانه گل تساوی را دریافت کردیم. گل خوردن به این سبک و سیاق قابل قبول نیست. به نظرم در بعضی از دقایق بازی خوب بودیم و در کل بازی بدی را به نمایش نگذاشتیم. به نظرم نیاز به پیشرفت و بهتر شدن داریم.

نیمار درباره آسیب دیدگی خود گفت: خوشبختانه وضعیتم خوب است و مشکلی ندارم.

پاری سن ژرمن درحالی که خود را آماده دیدار حساس برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا می کند، این روزها اصلا وضعیت خوبی ندارد. تیم پاریسی در سال میلادی جاری 4 بار در لیگ فرانسه به میدان رفته است که دو شکست و یک تساوی را تجربه و تنها یک بار به پیروزی دست پیدا کرده است و این نشان می دهد که تیم گالتیه وضعیت خوبی ندارد. البته این تیم همچنان در لیگ فرانسه صدرنشین است.

انتهای پیام