پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تسنیم: یک رسانه مادریدی مدعی شد که هافبک باتجربه رئالی‌ها پیشنهاد النصر عربستان را رد کرده است. نشریه اسپانیایی «مارکا» که اولین رسانه‌ای بود که خبر از توافق کریستیانو رونالدو با النصر عربستان داد، انتقالی که در حدود دو هفته پیش نهایی شد، حالا خبر می‌دهد که ادعای رسانه‌های […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: یک رسانه مادریدی مدعی شد که هافبک باتجربه رئالی‌ها پیشنهاد النصر عربستان را رد کرده است.

نشریه اسپانیایی «مارکا» که اولین رسانه‌ای بود که خبر از توافق کریستیانو رونالدو با النصر عربستان داد، انتقالی که در حدود دو هفته پیش نهایی شد، حالا خبر می‌دهد که ادعای رسانه‌های عربستانی مبنی بر توافق النصر با لوکا مودریچ صحت ندارد. روزنامه عربستانی «الیوم» پیش از این خبر داده بود باشگاه النصر برای عقد قرارداد با برنده توپ طلا در سال ۲۰۱۸ به توافق رسیده است، این در حالی است که روزنامه «المیدان الریاضی» عربستان هم به‌نقل از منبعی که نامش فاش نشده، مدعی شده بود مودریچ ۳۷ساله قراردادی را با النصر امضا کرده است و به‌زودی این انتقال از سوی این باشگاه عربستانی اعلام خواهد شد.

«مارکا» در این رابطه گزارش داد؛ لوکا مودریچ پیشنهاد انکارناپذیر النصر را رد کرده است. رویکرد این هافبک کروات کاملاً مشخص است و او فقط می‌خواهد فصل آینده برای رئال مادرید بازی کند. شایعاتی مبنی بر اینکه باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته است قرارداد مودریچ را تمدید نکند یا اینکه مودریچ، النصر را به‌عنوان تیم بعدی‌اش انتخاب کرده، کاملاً نادرست است.

قرارداد فعلی‌ لوکا مودریچ با باشگاه رئال مادرید در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و به همین خاطر طبق قوانین می‌تواند در این پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی با باشگاه‌های دیگر وارد مذاکره شود. او در سال ۲۰۱۲ از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و در این مدت در ۴۵۹ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۳۶ گل‌زده و ۷۳ پاس‌گل را از خود به‌جای گذاشته است.

لوکا مودریچ تاکنون به سفیدپوشان مادریدی برای کسب ۲۱ جام مختلف کمک کرده است از جمله سه قهرمانی در لالیگا و پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا. او این فصل در ۲۳ بازی برای رئال مادرید به میدان رفته و کنار به ثمر رساندن پنج گل، دو پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.