لقب جدید نیمار در عربستان: آقای جادوگر

آفتاب‌‌نیوز :

نیمار بعد از کریستیانو رونالدو بزرگترین ستاره‌ای بود که اروپا را ترک کرد و راهی فوتبال عربستان شد. ستاره برزیلی در تابستان ۲۰۲۳ با جدایی از پاری سن ژرمن به خاورمیانه آمد و پیراهن آبی الهلال را به تن کرد. 

ولی فصل برای نیمار به هیچ وجه آنطور که همه انتظار داشتند پیش نرفت و او تنها بعد از انجام پنج بازی برای تیمش درحالی‌که به اردوی تیم ملی برزیل رفته بود رباط صلیبی پاره کرد و تا آخر فصل دیگر نتوانست برای الهلال به میدان برود. 

با این حال همبازی نیمار در الهلال، کالیدو کولیبالی، می‌گوید هواداران الهلال و فوتبالدوستان در عربستان همچنان شیفته نیمارند و برای او لقب جدیدی دست و پا کرده‌اند: جادوگر. 

کولیبالی هم مثل نیمار از جمله ستاره‌هایی است که از اروپا راهی فوتبال عربستان شده است. او که سابقه بازی در ناپولی و چلسی را دارد در یک مصاحبه گفت: “اوایل هیچکس چیز زیادی درباره این لیگ نمی‌دانست و تصمیم برای آمدن به عربستان برایم تصمیم بزرگی بود. ولی وقتی دیدم بازیکنانی مثل رونالدو، بنزما و انگولو کانته که در چلسی با او همبازی بودم به عربستان رفتند من هم تصمیم خودم را گرفتم و آمدم. من در چلسی سال سختی داشتم و دلم می‌خواست به جای دیگری بروم. وقتی با من تماس گرفتند درباره الهلال مطالعه کردم و آمدم. الان هم از تصمیمم خوشحالم”. 

کولیبالی در ادامه صحبت‌هایش درباره نیمار گفت: “نیمار برای ما در الهلال بازیکن خیلی مهمی است. حتی با اینکه این فصل زیاد بازی نکرد، ولی همه چه بازیکن‌ها و چه هوادار‌ها شیفته‌اش هستند. من بار‌ها شنیده‌ام که در استادیوم‌ها او را به عنوان جادوگر صدا می‌زنند. علتش که مشخص است. نیمار با پاهایش جادو می‌کند. وقتی توپ به پایش می‌چسبد از چیزی که می‌بینید شگفت‌زده می‌شوید و باورتان نمی‌شود که چنین کار‌هایی هم ممکن است”.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا