لبنیات هراز آمل صدرنشین لیگ برتر والیبال باقی ماند


ایسنا/مازندران تیم لبنیات هرازآمل با پیروزی برابر تیم انتهای جدولی شهرداری ارومیه در رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور به صدرنشینی خود در این رقابت‌ها تداوم بخشید.

تیم لبنیات هرازآمل درهفته بیست‌ودوم این رقابت‌ها با حمایت حدود هزار تماشاگر آملی در سالن ورزشی پیامبراعظم این شهر، مهمان خود تیم شهرداری ارومیه را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و ۳ امتیاز دیگر به اندوخته خود اضافه کرد.

شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات هرازآمل در این بازی در سه دست متوالی با امتیازهای ( ۲۵ بر ۲۲) ، ( ۲۵ بر ۲۱ ) و (۲۵ بر ۱۵ ) پیروز شد و هفدهمین پیروزی این فصل خود را در حضور تماشاگران خودی جشن گرفت.

شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات هرازآمل با این پیروزی ۴۹  امتیازی شدند و اختلاف امتیازی خود را با رقبا در  صدر جدول حفظ کردند.

تی هورسان رامسر دیگر نماینده مازندران در این رقابت‌ها عصر یکشنبه در بازی بیرون از خانه در مریوان با نتیجه ۳برصفر میزبان خود را شکست داد.

شاگردان رحمان محمدی‌راد در تیم هورسان رامسر با کسب چهاردهمین پیروزی این فصل خود ۴۱ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

تیم لبنیات هراز آمل در حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وسوم این رقابت‌ها روزچهارشنبه ۱۲ بهمن در شهرآورد شمالی‌ها به مصاف تیم پاس گرگان می‌رود.

تیم هراز دربازی رفت در آمل تیم پاس را با شکست بدرقه کرده بود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا