فتح‌الله‌زاده: وقتی شما جلوی منافع یک عده خاص را می‌گیرید، مجبورید تاوان بدهید / از روز اول گفتیم یک یا نهایتاً ۲ بازیکن می‌خواهیم؛ مگرغیر از این حرف دیگری زدیم؟ / آلوز اولویت اول ما نبود / اولویت ما دژاگه و کاوه رضایی هم نیستند/ آمانوف گفت جو استقلال را دوست دارم / شهباززاده در لیست فروش نیست / «جو» را به ساپینتو پیشنهاد دادیم؛ قبول نکرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا: مدیرعامل استقلال در خصوص آخرین شرایط نقل و انتقالاتی این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

علی فتح الله زاده پیرامون کاهش اختلاف امتیاز پرسپولیس و استقلال در جدول لیگ برتر اظهار داشت: به هر حال طبیعت فوتبال همین طور است با این تعداد بازی که باقی مانده چهار پنج امتیاز قهرمان تعیین نمی شود. در فوتبال سه امتیازی با دو تا برد باخت کلا فاصله ایجاد می شود.

وی درباره انتقاداتی که به عملکرد او در نقل و انتقالات وارد شد، افزود: وقتی شما جلوی منافع یک عده خاص را می گیرید مجبورید تاوان بدهید. ما از روز اول گفتیم یک یا نهایتاً 2 بازیکن می خواهیم. غیر از این مگرحرف دیگری زدیم.

مدیر عامل استقلال درباره اینکه بعضی معتقدند گرا آلوز و بند جداییش را او به تراکتور داده، تصریح کرد: من هیچ وقت گرایی ندادم. ما نامه رسمی به تراکتور زدیم چون تحت قرارداد باشگاه تراکتور بود. اما او اولویت اولمان نبود. یک فرد دیگری است که او را دنبال می کنیم. حتی همه جا می نویسند دژاگه و رضایی در لیست استقلال هستند در صورتی که اولویت ما اشکان دژاگه و کاوه رضایی هم نیستند.

فتح الله زاده در پاسخ به این سوال که آیا با کاوه رضایی مذاکره کردند و فسخ قرارداد او و تراکتور به این دلیل رخ داده، تصریح کرد: کاوه رضایی در لیست تیم ما نبوده است. وقتی با ما صحبت نکرده چگونه به خاطر ما فسخ کرده است؟

وی درباره اینکه چرا آمانوف در نیم فصل از استقلال جدا نشد، تصریح کرد: آمانوف به من گفت جو استقلال را دوست دارم و می خواهم بمانم. بازیکنی هم که قرارداد داشته باشد را که نمی توان از لیست خارج کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص استقبال کم هواداران و قیمت بالای بلیط عنوان کرد: متولی بلیط فروشی ما نیستیم. کلا 5هزار نفر اجازه ورود به ورزشگاه را داشتند در صورتی که قرار بود 25 هزار نفر مجوز ورود بگیرند. در مورد قیمت هم در این هفته جلسه خواهیم گذاشت تا رقم بلیط را به خاطر آسایش هواداران کم کنیم.

وی درباره اینکه آیا شهباززاده در لیست مازاد استقلال بود، گفت: سجاد شهباززاده در لیست فروش نیست. ساپینتو همه نفرات را خواست اما توقع ما جذب یک بازیکن بود.

مدیر عامل استقلال در پایان در خصوص شایعه جذب جو نیز گفت: «جو» را به ساپینتو پیشنهاد دادیم و سرمربی قبول نکرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا