دیدار دو ساعته معاون وزیر ورزش با رئیس فدراسیون و ورزشکاران اتومبیلرانی و موتورسواری

صبح امروز محمد شروین اسبقیان با حضور در پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی آزادی تهران با مازیار ناظمی رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز ۱۰ فروردین ماه سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران با مازیار ناظمی دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید که دو ساعت بطول انجامید شروین اسبقیان ضمن بازدید از پیست های اتومبیلرانی رانی و موتور کراس و Rc با مربیان و قهرمانان گفت و گو کرد.

بازدید از آکادمی فدراسیون، دیدار و گفتگو با ورزشکاران، بازدید از پیست آرسی و گفتگو با مسئول کمیته این رشته مهیج، بازدید از پیست های موتورکراس و پارک سرویس های پیستها از جمله برنامه های حضور دو ساعته معاون وزیر ورزش و جوانان بود. 

اسبقیان پس از حضور و بازدید از امکانات فدراسیون گفت: فدراسیون در وضعیت مناسبی است و اقدامات خوب و مهمی در بخش های قهرمانی و همگانی و عمرانی انجام شده است و شاهد تغییرات مثبت هستیم. مسلماً توسعه زیرساخت ها باعث پیشرفت این رشته می‌شود.

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای ناظمی خودشان در وزارت ورزش سابقه خوبی دارند، با ورزش قهرمانی و نیز همگانی آشنایی کاملی دارد و یک چهره علمی و فرهنگی در ورزش هستند و با حضورشان در این فدراسیون هیچ نگرانی نداریم.

شروین اسبقیان افزود: وزارت ورزش و جوانان تمام قد حامی فدراسیون و همه ورزشکاران آن است و امیدواریم بزودی به همراه وزیر ورزش و جوانان در مسابقات ملی این فدراسیون حاضر شویم. 

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: نباید بگذاریم کوچکترین نقطه ضعفی کار بزرگ فدراسیون را تخریب کند. از آقای ناظمی می‌خواهم بدون نقصان به حرکت رو به جلو ادامه بدهد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا