ایسنا/اصفهان نمایندگان والیبال بانوان اصفهان دومین روز رقابت‌های پلی‌آفی لیگ‌برتر را با نتایج راضی‌کننده‌ای پشت سر نگذاشتند. لیگ‌برتر والیبال بانوان با حضور دو مدعی والیبالی از ورزش بانوان اصفهان از اواخر مهرماه آغاز شد که نماینده تازه‌کار نصف‌جهان از همان هفته نخست خوب شروع کرد. والیبال بانوان سپاهان پس از قهرمانی در لیگ دسته یک، […]

ایسنا/اصفهان نمایندگان والیبال بانوان اصفهان دومین روز رقابت‌های پلی‌آفی لیگ‌برتر را با نتایج راضی‌کننده‌ای پشت سر نگذاشتند.

لیگ‌برتر والیبال بانوان با حضور دو مدعی والیبالی از ورزش بانوان اصفهان از اواخر مهرماه آغاز شد که نماینده تازه‌کار نصف‌جهان از همان هفته نخست خوب شروع کرد.

والیبال بانوان سپاهان پس از قهرمانی در لیگ دسته یک، نخستین سال حضورش در لیگ‌برتر را تجربه کرد و شاگردان فریبا صادقی از هفته اول تا فاصله ۲ هفته مانده به پایان مرحله گروهی تمام بازی‌ها را با برد پشت سر گذاشتند. طلایی‌ها در ۲ بازی آخر با شکست برابر سایپا و ذوب‌آهن راهی پلی‌آف شدند کهدر نخستین گام پلی‌آف در خانه مهرسان را ۳ بر ۱ شکست دادند تا به فاصله یک قدمی فینال برسند.

از سوی دیگر ذوب‌آهن با سابقه به عنوان نماینده با تجربه بانوان اصفهان در این فصل با هدایت میترا شعبانیان و ترکیبی از بازیکنان نسبتا جوان کارش را شروع کرد، اما سبزپوشان دیار نقش جهان در نیم‌فصل نخست نتایج خوبی کسب نکردند، اما در نقل‌ و انتقالات نیم‌فصل و جذب ۲ بازیکن ملی توانستند به دور رقابت‌ها برگردند و با ایستادن بر پله چهارم به عنوان آخرین تیم مجوز حضور در پلی‌آف را کسب کنند.

گاندوها در این مرحله نتوانستند برابر سایپایی‌های مدعی نمایش خوبی داشته باشند و با دو باخت در خانه و بیرون خانه، سایپا را راهی فینال کردند و از صعود به دو سکو نخست لیگ ۱۴۰۲ بازماندند.

از سوی دیگر بانوان سپاهان در دومین دیدار با مهرسان در سالن فدراسیون والیبال برخلاف نمایش خوبی که داشت، نتوانست کار فینالیستی‌اش را تمام کند و با باخت ۳ بر ۲ نتیجه را به بازی سوم کشاند تا از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۸ بهمن ماه در سالن شهید میثمی برای سومین بار به مصاف حریف تهرانی خود خواهد رفت تا نتیجه این دیدار فینالیست دوم را مشخص کند.

فریبا صادقی، سرمربی تیم سپاهان در خصوص بازی دوم پلی‌آف در گفت‌وگوبا ایسنا، اظهار کرد: یکی جذاب‌ترین و قشنگ‌ترین بازی‌ها در سالن فدراسیون والیبال به نمایش گذاشته شد و پرتلاش بودیم. قطعا برای بازی سوم تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

او ادامه داد: چهار روز تا بازی سوم فرصت داریم، سعی می‌کنیم با ریکاوری و تمرکز بر تمرینات بتوانیم صعودمان به فینال را در خانه قطعی کنیم.

مهدیه رحیمی، بازیکن طلایی‌ها نیز اضافه کرد: تلاشمان را برای راهیابی به فینال انجام دادیم، در ست پنجم بهترین عملکرد هر دو تیم ارائه شد ولی شانس با مهرسان بود و بالاخره بعد ۳ بازی توانستند برابر ما پیروز شوند.

به گزارش ایسنا و براساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ روز سه‌شنبه یکم اسفندماه از ساعت ۱۲ دیدار رده‌بندی میان ذوب‌آهن اصفهان و بازنده دیدار فولاد و مهرسان برگزار خواهد شد. دیدار برگشت میان دو تیم ساعت ۱۲ روز جمعه چهارم اسفند پیگیری می‌شود.

دیدار فینال نیز میان سایپا و برنده بازی سوم مهرسان و فولاد هم ساعت ۱۵:۳۰ همان روز (سه‌شنبه یکم اسفند) برگزار می‌شود و دور برگشت میان فینالیست‌ها ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه چهارم اسفند پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام