اولین فوتبال دنی آلوس پشت میله‌های زندان!


بازیکن سابق تیم ملی فوتبال برزیل اولین بازی خود را پشت میله‌های زندان انجام داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، دنی آلوس پس از دستگیری در پی اتهام تجاوز جنسی، اولین بازی فوتبال خود را در زندان انجام داد. او چند وقت پیش، بعد از متهم شدن به تجاوز در رابطه با حادثه‌ای در یک کلوپ شبانه دستگیر شد.

این بازیکن ۳۹ ساله در پی دستگیری از سوی باشگاه مکزیکی پوماس اخراج شد و در حال حاضر در زندانی خارج از شهر نگهداری می‌شود.

علیرغم اینکه آلوس در حال حاضر بیش از یک هفته در زندان برایان ۲، واقع در سنت استیو سوروایرس است، تغییری در شرایطش ایجاد نشده و درخواست وثیقه برای آزادی از زندان نیز برای او هنوز تایید نشده است.

این مدافع راست که روزهای سختی را در زندان سپری می‌کند، اولین بازی خود را در زندان انجام داد. او چند وقت پیش در جام جهانی قطر حضور داشت و اکنون باید در زندان همراه با هم‌بندی‌های خود فوتبال بازی کند. 

بقیه کسانی که در زندان هستند می‌خواستند بازی او را به صورت زنده در حیاط زندان ببینند و به همین خاطر استقبال زیادی از این دیدار شد.

رونالدینیو، ستاره سابق بارسلونا، زمانی که در آوریل ۲۰۲۰ در پاراگوئه دستگیر شد نیز همین شرایط را داشت. رونالدینیو پس از ۳۲ روز از پشت میله‌های زندانی در آمریکای جنوبی آزاد شد و باید دید چه سرنوشتی در انتظار دیگر بازیکن برزیلی یعنی دنی آلوس است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا