انتقاد تند سرمربی پاریس بعد از تساوی خانگی؛ انگار مواد زده بودیم!


سرمربی پاری سن ژرمن بعد از تساوی خانگی برابر رمس به انتقاد تند از شاگردانش پرداخت. او همچنین تاکید کرد که این تیم به دو بازیکن جدید نیاز دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از لوپاریزین، نتایج ناامید کننده پاری سن ژرمن در سال میلادی جدید ادامه دارد و این بار تیم برابر رمس دو امتیاز خانگی را از دست داد.

این بازی که در هفته بیستم لیگ فرانسه برگزار شد در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. البته با این تساوی هم پاری سن ژرمن با اختلاف سه امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

گالتیه در نشست خبری بعد از بازی به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت و گفت: ما در نیمه نخست شبیه به یک فرد خواب آلود و یا تحت تاثیر مواد مخدر بازی کردیم. انگار اصلا بازیکنان در جریان بازی نبودند. تیم در نیمه نخست کاملا از هم پاشیده بود و شانس آوردیم که گلی دریافت نکردیم. در نیمه دوم هم شانس آوردیم که توانستیم به گل برسیم. بعد از گل می توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم اما اخراج وراتی شرایط را برای ما سخت کرد.

او ادامه داد: من دنبال عذر و بهانه آوردن نیستم. از عملکرد تیم راضی نیستم با این حال جایی برای نگرانی وجود ندارد. باید اتحاد و همدلی خود را حفظ کنیم و دوباره به روند پیروزی برگردیم. اینکه با این همه بازیکن بزرگ و باتجربه در دقیقه 96 گل بخورید بسیار درد آور و ناراحت کننده است. بسیاری از بازیکنان تیم در حد و اندزه نام و اعتبار خود نبودند. من مسئول این نمایش ضعیف هستم. به زودی تصمیم‌هایی گرفته می شود تا به همان تیمی تبدیل شویم که انتظار می رود.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره جذب بازیکنان جدید گفت: می‌دانم که باشگاه در تلاش است تا یک یا دو بازیکن جدید را جذب کند. به صراحت بگویم که تیم نیاز به تغییر دارد. ما در خط  حمله نیاز به بازیکن جدید داریم. البته قانون بازی پاک مالی اجازه فعالیت زیاد را به ما نمی دهد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا