پاری سن ژرمن در ادامه روند ناامید کننده خود در سال میلادی جدید این بار دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد و برابر رمس به تساوی خانگی دست پیدا کرد. به گزارش ایسنا، پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۳ عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داده است و بعد از جام جهانی افت […]


پاری سن ژرمن در ادامه روند ناامید کننده خود در سال میلادی جدید این بار دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد و برابر رمس به تساوی خانگی دست پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۳ عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داده است و بعد از جام جهانی افت محسوسی داشته است.

تیم پاریسی در هفته بیستم رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه از رمس پذیرایی کرد و با تساوی یک بر یک متوقف شد تا دو امتیاز حساس دیگر را از دست دهد و نشان دهد که این روزها وضعیت تیم خوب نیست.

پاری سن ژرمن در این بازی خانگی با گل نیمار در دقیقه ۵۱ پیش افتاد.در دقیقه ۵۹ مارکو وراتی اخراج شد و این شرایط را برای تیم گالتیه سخت کرد. درحالیکه همه منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند تیم حریف توانست در دقیقه ۹۶ گل تساوی را به ثمر رساند تا یک نتیجه نامید کننده دیگر برای تیم پاریسی در سال میلادی جدید به دست آید.

پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۳ نتایج ناامید کننده‌ای به دست آورده است به طوری که در ۴ بازی خود در لیگ فرانسه متحمل دو شکست و یک تساوی شده است و تنها یک بار به پیروزی دست پیدا کرده است.

پاری سن ژرمن درحالی در سال میلادی جدید با افت محسوس مواجه شده است که در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بایرن مونیخ برود البته خبر خوب برای تیم پاریسی این که بایرن مونیخ هم در سال میلادی جدید با افت محسوس مواجه شده است و این روزها وضعیت خوبی ندارد.

شاگردان گالتیه با وجود عملکرد ناامید کننده در هفته‌های اخیر هم‌چنان در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند اما با تیم دوم تنها سه امتیاز اختلاف دارند.

انتهای پیام