آفتاب‌‌نیوز : باوجود آن که کریم بنزما تاکید کرده بود که یک فصل دیگر به حضورش در رئال مادرید ادامه خواهد داد، اما او هم تصمیم به خداحافظی گرفت. دیدار رئال مادرید برابر اتلتیکو بیلبائو آخرین بازی بنزما با پیراهن رئال مادرید بود و این ستاره فرانسوی تصمیم گرفت بعد از ۱۴ سال حضور در […]


آفتاب‌‌نیوز :

باوجود آن که کریم بنزما تاکید کرده بود که یک فصل دیگر به حضورش در رئال مادرید ادامه خواهد داد، اما او هم تصمیم به خداحافظی گرفت.

دیدار رئال مادرید برابر اتلتیکو بیلبائو آخرین بازی بنزما با پیراهن رئال مادرید بود و این ستاره فرانسوی تصمیم گرفت بعد از ۱۴ سال حضور در رئال به دورانش در این تیم پایان دهد.

بنزما در این بازی تک گل رئال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا با خاطره‌ای خوب و با تشویق ایستاده هواداران رئال از این تیم خداحافظی کند.

کریم بنزما در ۱۴ سال حضورش در رئال مادرید توانست آمار خیره کننده‌ای از خود به جای بگذارد.

او ۶۴۷ بار پیراهن رئال مادرید را برتن کرد و توانست ۳۵۴ گل برای تیمش به ثمر رساند تا بعد از کریستیانو رونالدو به دومین گلزن تاریخ این باشگاه اسپانیایی تبدیل شود.

بنزما با پیراهن رئال مادرید ۱۶۵ پاس گل داد و توانست ۲۵ جام هم به دست آورد.

او فصل قبل برای نخستین بار در دوران فوتبالی خود توانست توپ طلا را به دست آورد.

به احتمال خیلی زیاد کریم بنزما راهی لیگ عربستان می‌شود تا پیراهن الاتحاد را برتن کند. این باشگاه عربستانی حاضر شده است که سالانه ۲۰۰ میلیون یورو به او دستمزد پرداخت کند.