آزمون: نمی‌دانم این شایعات از کجا می‌آید/ می‌خواهم برای لورکوزن مفید باشم


مهاجم ایرانی بایر لورکوزن شایعات جدایی از این تیم را رد کرد و عنوان کرد دوست دارد در تیم آلمانی بماند و به بازیکن مفیدی تبدیل شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت ملیت، فنرباغچه و گالاتاسرای تیم هایی هستند که به دنبال به خدمت گرفتن سردار آزمون مهاجم ایرانی بایر لورکوزن هستند. این بازی ایرانی دیشب یکشنبه در دیدار برابر بایرلورکوزن از دقیقه ۸۰ برای تیمش به میدان رفت و نتوانست مانع شکست تیمش شود.

سردار آزمون در مورد انتقالش به ترکیه صحبت کرد و گفت: نمی دانم این اخبار از کجا می آید، من با بایرلورکوزن قرارداد دارم و می خواهم بازیکن موفق و مفیدی در این تیم باشم. 

در خبری در مطبوعات آلمان آمده بود که حتی سردار آزمون با وجود این اظهارات ممکن است از این تیم جدا شود.

مهاجم ایرانی در این فصل در ۱۲ بازی برای بایر لورکوزن بازی کرده و ۲ پاس گل نیز به ثبت رساند. قرارداد این بازیکن ۲۸ ساله با تیم آلمانی در سال ۲۰۲۷ به پایان می رسد. ارزش فعلی سردار آزمون در بازار ۱۲ میلیون یورو است.

این مهاجم ۲۸ ساله که فوتبال خود را از ایران آغاز کرد به ترتیب پیراهن تیم‌های اتکای گرگان، سپاهان، روبین کازان، روستوف و زنیت را بر تن کرده است. بایرلورکوزن در فصل ۲۲-۲۰۲۱ مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو برای سردار آزمون پرداخت کرد. مهاجم ایرانی در ۶۸ مسابقه در تیم ملی ایران ۴۱ گل به ثمر رسانده است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا