پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در محور‌های برون‌شهری تهران و ۱۴ استان کشور خبر داد. به گزارش «انتخاب»، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محور‌های برون‌شهری را اعلام کرد و گفت: ترافیک در آزادراه تهران – پردیس و محور قدیم […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در محور‌های برون‌شهری تهران و ۱۴ استان کشور خبر داد.

به گزارش «انتخاب»، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محور‌های برون‌شهری را اعلام کرد و گفت: ترافیک در آزادراه تهران – پردیس و محور قدیم تهران – بومهن و بالعکس در اکثر مقاطع سنگین است.

کارشناس سازمان هواشناسی همچنین از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های پایانه شهید کلانتری و پل فردیس و محور شهریار – تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس خبر داد.

روشنی افزود: در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، زنجان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، قزوین و فارس بارش برف و باران و در برخی از محور‌های استان ایلام بارش باران گزارش شده است.

وی گفت: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.