مقدمه دیوان حافظ شیرازی، کتابی است که از زمان‌های قدیم، به‌راحتی در منزل هر فرد ایرانی یافت می‌شود. مردم ایران بسیار به حافظ و اشعار او علاقه‌مند هستند و این کتاب را پای قرآن در مراسم‌های خود استفاده می‌کنند و معتقدند که بودن این کتاب خوش‌یمن است. همچنین دیوان حافظ، یکی از بهترین گزینه‌ها […]

 

مقدمه

دیوان حافظ شیرازی، کتابی است که از زمان‌های قدیم، به‌راحتی در منزل هر فرد ایرانی یافت می‌شود. مردم ایران بسیار به حافظ و اشعار او علاقه‌مند هستند و این کتاب را پای قرآن در مراسم‌های خود استفاده می‌کنند و معتقدند که بودن این کتاب خوش‌یمن است. همچنین دیوان حافظ، یکی از بهترین گزینه‌ها جهت هدیه دادن است و کتاب ديوان حافظ وزيري جعبه دار چرم جعبه لپ تاپي پلاك رنگي با ساک MDF هدیه (كد ۱۹۹)، یکی از مدل‌های نفیس دیوان حافظ است که در این زمینه کاربردهای فراوانی دارد. در ادامه این مقاله، شما را در شناخت بیشتر ویژگی‌های این کتاب، راهنمایی می‌کنیم.

ویژگی‌های ظاهری ديوان حافظ وزيري جعبه دار چرم جعبه لپ تاپي پلاك رنگي با ساک MDF هدیه (كد ۱۹۹)

199-3-hafez-nafis.jpg

این دیوان حافظ ، دارای جلد چرمی و کاور از نوع جعبه لپ‌تاپی و پلاک رنگی است. همچنین، لازم به ذکر است که ۵۱۷ صفحه‌ی این کتاب، به خط نستعلیق رایانه‌ای در کاغذ گلاسه نوشته شده است و قطع آن وزیری است. چاپ آن چهار رنگ بوده و با ابعاد ۲۳ در ۲۹ سانتی‌متر، وزنی حدود سه کیلوگرم دارد. این مدل دیوان حافظ نفیس به همراه ساک هدیه چوبی، ارسال رایگان و ضمانت بازگشت کالا در صورت ایراد آن، برای شما مشتریان عزیز فرستاده می‌شود. اگر قصد تهیه آن را دارید، لازم است تا با مراجعه به سایت کالای نفیس kalayenafis.com فروشگاه اینترنتی انتشارات هلیا سفارش خود را ثبت نمایید.