معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کانکس تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی منطقه ۱۰ همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» توسط وزیر آموزش و پرورش در این مدرسه خبر داد. به گزارش ایسنا، شاهین مظفری در این باره افزود: در این مراسم با […]


معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کانکس تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی منطقه ۱۰ همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» توسط وزیر آموزش و پرورش در این مدرسه خبر داد.

به گزارش ایسنا، شاهین مظفری در این باره افزود: در این مراسم با حضور شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۱۰ و مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران کمد تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی افتتاح شد.

براساس این گزارش، همچنین در این مدرسه آیین جشن شکوفه‌ها با حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس به همراه سایر مسئولان مجموعه مدیریت شهری و مسئولان آموزش و پرورش شهر تهران در دبستان دخترانه زهرا مردانی آذری در منطقه ۱۰ تهران برگزار شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وزیر آموزش و پرورش در ابتدای حضور در این مدرسه در یادمان شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در پایان این مراسم زنگ شکوفه‌ها توسط وزیر آموزش و پرورش نواخته شد.

انتهای پیام