همتی: مصوبه پارلمان اروپا علیه سپاه «شو تبلیغاتی» است


یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مصوبه ضدایرانی پارلمان اروپا را اقدام تبلیغاتی و سیاسی و بدون وجاهت قانونی دانست و گفت که این مصوبه «شو تبلیغاتی» است.

حسن همتی در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به مصوبه ضدایرانی پارلمان اروپا علیه ‌سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مصوبه پارلمان اروپا اقدام تبلیغاتی و سیاسی و بدون وجاهت قانونی است؛ البته می‌توانند به این مصوبه وجاهت قانونی بدهند بدین شکل که یک کشور اروپایی دادگاه فرمایشی تشکیل داده و در آن دادگاه چند نفر از منافقین را هم جمع کرده و اتهامی درست کنند منتها مطمئن باشند که این کار برای آن ها تبعات سنگینی به دنبال دارد به طوری که ما نه تنها مقابله به مثل می‌کنیم که یک قدم جلوتر هم می‌رویم.

وی با یادآوری این‌که «سپاه پاسداران جز نیروهای رسمی مسلح کشورمان است»، افزود: سپاه پاسداران جایگاه خاصی میان مردم و جمهوری اسلامی دارد؛ لذا اگر مصوبه پارلمان اروپا را قانونی کنند، ما هم اقدامات قانونی انجام می دهیم که به ضرر آن ها خواهد بود.

وی با تاکید بر این‌که «مصوبه پارلمان اروپا شو تبلیغاتی است» گفت: این مصوبه تا این لحظه شو تبلیغاتی بوده مگر این‌که شورای وزیران اتحادیه اروپا این موضوع را تصویب کنند که آن هم مراحل قانونی و حقوقی دارد؛ باز هم می‌گویم که در صورت رخ دادن این اتفاق ما به جد و دقیق مقابله به مثل می‌کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: اروپایی ها مستقل نبوده و نوکر آمریکا هستند به طوری که هر چه آمریکا و رژیم صهیونیستی به اروپایی ها دیکته کنند را انجام می‌دهند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا