سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کرد


ایسنا/کرمان رئیس کل ستاد نیروهای مسلح با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کرد تا از نزدیک در جریان روند گزارش‌های واصله قرار گیرد.

سرلشکر محمد باقری شامگاه، ۲۹ آبان ماه همزمان با اولین روز هفته بسیج با فرماندهان ارشد سپاه ثارالله استان کرمان با هدف ارزیابی و نظارت مستقیم و بررسی روند گزارش‌های واصله دیدار کرد. 

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: درختی که شهید سلیمانی غرس کرد، امروز ثمره آن را به‌خوبی می‌بینیم.

وی با تبریک هفته بسیج به خدمتگذاران در این نهاد با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده بیان کرد: این گزارش‌ها بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد و از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته تشکر می‌کنم. 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: جمع‌بندی نظارت‌های میدانی نیروهای مسلح شامل سپاه، نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمان با حضور رئیس کل ستاد نیروهای مسلح و هیئت‌رئیسه سپاه و سازمان بسیج انجام می‌شود.

سردار محمدعلی نظری بیان کرد: نظارت‌ها طی سه هفته با حضور معاونان و حوزه‌های تخصصی از رزم و اقدامات فرهنگی و تبیینی صورت گرفته توسط سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در طول سال انجام می‌گیرد و به‌عنوان یک تحلیل ارائه می‌شود تا رفع معایب و نواقص در راستای خدمت بیشتر برای مردم‌یاری و امنیت پایدار صورت گیرد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا