ایسنا/مرکزی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تحول و نوآوری و خلاقیت و جوان‌گرایی، رویکرد اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است. حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور، ۱۲ آذر در دیدار با فعالان فرهنگی، کمیته‌های مردمی و رابطین شهرستان استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی جایگاه ویژه ای در نخبه پروری دارد و بیش از هر چیز، استانی […]


ایسنا/مرکزی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تحول و نوآوری و خلاقیت و جوان‌گرایی، رویکرد اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور، ۱۲ آذر در دیدار با فعالان فرهنگی، کمیته‌های مردمی و رابطین شهرستان استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی جایگاه ویژه ای در نخبه پروری دارد و بیش از هر چیز، استانی فرهنگی است، این استان به گردن ایران و انقلاب و حتی همه جهان حق دارد.

وی افزود: تنفس و خدمت در فضای نظام جمهوری اسلامی یک نعمت است، افرادی که قبل از انقلاب فضای لجن آلود و سیاه را دیده اند این مهم را بیشتر درک می کنند.

موسی پور با اشاره به جوانگرایی در شورای هماهنگی تبلیغات ادامه داد: هرچه می‌توان باید به سمت جوان‌گرایی رفت، حتی الامکان باید از ظرفیت جوانان در امورات و برنامه ها استفاده شود.

وی اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تنها دستگاهی است که وظیفه قانونی برای اعلام فراخوان دارد و هیچ دستگاهی نمی تواند این کار را انجام دهد.

موسی پور تاکید کرد: غنابخشی به برنامه‌ها، در شیوه و محتوا و شعائر و … باید مورد توجه قرار گیرد. 

فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی نیز در این نشست گفت: حضور گسترده مردم در ۲۲ بهمن سال گذشته پایانی بر اغتشاشات آن سال بود.

وی افزود: نقشه راه استان مرکزی ترسیم شده و همه دستگاه‌ها باید نقش خود را در پیشبرد این نقشه داشته باشند و جایگاه خود را به خوبی بدانند.

استاندار مرکزی ادامه داد: اقشار مختلف مردم در برنامه هایی که شورای هماهنگی تبلیغات برگزار می کند حضور دارند و مخاطب این برنامه‌ها مردم هستند.

حجت الاسلام هادی خلیلی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز گفت: سه رویکرد مهم مردمی برگزار شدن رویدادها، استفاده از ظرفیت نسل جوان و نوجوان و پرداختن به جهاد تبیین در اداره شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وجود دارد که از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام