جانشین شمخانی کیست؟

آفتاب‌‌نیوز :

صابرین‌نیوز رسانه اصولگرا با انتشار خبری از احتمال انتصاب سردار علی‌اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و جایگزین علی شمخانی در این شورا خبر داد. صابرین‌نیوز در این باره نوشت: « به احتمال زیاد سردار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی منصوب شود.»

گفتنی ست، نورنیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی شب گذشته در خبری کوتاه که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد از قوت گرفتن کناره‌گیری علی شمخانی، دبیر این شورا پس از ۱۰ سال خبر داد.

جانشین شمخانی کیست؟

در متن کانال تلگرام نورنیوز که آن را به همراه عکسی از توییتر علی شمخانی، منتشر کرده است، آمده: «در حالی که طی هفته‌های اخیر در محافل مختلف، شایعات زیادی در خصوص قصد دریابان شمخانی برای کناره‌گیری از دبیری شورای عالی امنیت ملی بر سر زبان‌ها بود، انتشار شعری معنادار از محتشم کاشانی در صفحه شخصی او در توییتر، نشان می‌دهد که کناره‌گیری شمخانی از این سمت پس از ده سال، قطعی است.»

سردار علی‌اکبر احمدیان کیست؟
دریادار علی‌اکبر احمدیان از سال ۱۳۸۶ تاکنون، ریاست مرکز راهبردی سپاه پاسداران را برعهده دارد. او همچنین از اعضای حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام است. وی از ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بود و در فاصله سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶ ریاست ستاد مشترک سپاه پاسداران را برعهده داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا