پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ایرنا: هواپیمای بوئینگ آسمان که روز گذشته در فرودگاه زاهدان به دلیل نقص فنی زمین‌گیر شده بود، امروز یکشنبه در فرودگاه مشهد دچار همان مشکل شد و نتوانست پرواز مشهد به یزد خود را به موقع انجام دهد.  با نقص مجدد هواپیمایی بوئینگ هواپیمایی آسمان به فاصله ۱۲ ساعت، […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: هواپیمای بوئینگ آسمان که روز گذشته در فرودگاه زاهدان به دلیل نقص فنی زمین‌گیر شده بود، امروز یکشنبه در فرودگاه مشهد دچار همان مشکل شد و نتوانست پرواز مشهد به یزد خود را به موقع انجام دهد.

 با نقص مجدد هواپیمایی بوئینگ هواپیمایی آسمان به فاصله ۱۲ ساعت، این بار پرواز مشهد به یزد این شرکت هواپیمایی از مبدا فرودگاه مشهد دچار تاخیر شد.

این هواپیما که روز گذشته به دلیل نقص فنی موتور ۱۲ ساعت در فرودگاه زاهدان زمینگیر بود تا مورد بازبینی قرار گرفت، با انجام چک نهایی و با حدود ۱۲ ساعت تاخیر مسافران را از فرودگاه زاهدان به تهران منتقل کرد.

امروز (یکشنبه) نیز همین هواپیما برای انجام پرواز شماره ۶۱۸ مشهد- یزد با زمان برنامه ای ۱۰:۳۰ تا ساعت تنظیم و انتشار این خبر نتوانسته از فرودگاه مشهد به سمت یزد حرکت کند و مسافران این پرواز بیش از ۳ ساعت است که در انتظار تامین قطعه و تعمیر هواپیما در ترمینال فرودگاه منتظر هستند.