نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرکی اعلام شد


معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرک جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن مروتی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: این آزمون در روز جمعه ۱۱ آذر ماه برگزار شد و بیش از ۹۰۰۰ داوطلب در این آزمون با هم به رقابت پرداختند.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش در خصوص ادامه روند مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان نتایج اولیه آزمون کارگزاری گمرکی گفت: قبولی در این آزمون صرفاً به معنی کسب حداقل امتیاز علمی لازم برای ادامه روند سایر مراحل پذیرش درگمرک جمهوری اسلامی ایران بوده و به منزله قبولی قطعی نیست. 

وی افزود: اخذ مجوز کارگزار گمرکی مستلزم احراز شرایط و ارائه مدارک وفق ماده ۱۹۱ آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی است بنابراین معرفی شدگان در این مرحله باید از روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه به سامانه ملی مجوزها  مراجعه و نسبت به بارگذاری تصویر مدارک لازم اقدام کنند.

دکتر مروتی با اشاره به اینکه داوطلبان ابتدا کارنامه اولیه خود را که در سایت سازمان سنجش منتشر شده است مشاهده کنند گفت: معرفی شدگان لازم است مدارک هویتی از قبیل کارت ملی، صفحه اول شناسنامه، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، کد رهگیری ایثارگری برای داوطلبان ایثارگر و کارنامه قبولی را در سایت مذکور بارگذاری کنند.

انتای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا