مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی با بیان اینکه گزینه نان کنجددار از امروز (دوشنبه) از کارتخوان نانوایی‌های استان مرکزی حذف شد، گفت: در مرحله جدید اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان در استان مرکزی، محصولی تحت عنوان نان کنجددار در کارت‌خوان نانوایی‌ها وجود نخواهد داشت. آفتاب‌‌نیوز : محمدرضا گودرزی، افزود: در این راستا کنجد […]

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی با بیان اینکه گزینه نان کنجددار از امروز (دوشنبه) از کارتخوان نانوایی‌های استان مرکزی حذف شد، گفت: در مرحله جدید اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان در استان مرکزی، محصولی تحت عنوان نان کنجددار در کارت‌خوان نانوایی‌ها وجود نخواهد داشت.

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا گودرزی، افزود: در این راستا کنجد و کیسه پلاستیکی به عنوان ۲ محصول جداگانه در کارتخوان‌ها تعریف شده‌اند تا از یک سو عملکرد نانوا شفاف باشد و از سوی دیگر خطایی در اختصاص سهمیه آرد و پرداخت یارانه وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد: دولت به ازای هر نان ۴۰ درصد یارانه نقدی به نانوا پرداخت می‌کند؛ بنابراین خریدار و نانوا باید دقت داشته باشند که در خرید نان صرفاً تعداد نان خریداری شده در کارتخوان ثبت شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی اظهار داشت: ثبت کیسه پلاستیکی و کنجد به عنوان نان در کارتخوان نانوایی تخلف است و تخصیص سهمیه آرد و پرداخت یارانه به نانوا را دچار مشکل می‌کند.