گلزار باز هم از اهالی رسانه شکایت کرد

بعد از جنجال‌های هفته‌های گذشته پیرامون حضور محمدرضا گلزار در افتتاحیه یک مرکز خدمات تلفن همراه و واکنش و انتقاد‌ها به حواشی این برنامه، رضا گلزار از تعدادی از اهالی رسانه شکایت کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

بعد از جنجال‌های هفته‌های گذشته پیرامون حضور رضا‌ گلزار در افتتاحیه یک مرکز خدمات تلفن همراه و واکنش و انتقادها به حواشی این برنامه، رضا گلزار از تعدادی از اهالی رسانه شکایت کرد.

به گزارش سینمادیلی، حسین لامعی و بهمن بابازاده(منتقد و فعالان رسانه‌ایی) در صفحات شخصی‌شان از شکایت محمدرضا گلزار از خود خبر دادند. شکایتی که عنوانش اخلال در نظم و آسایش عمومی، انتشار اکاذیب از طریق رایانه و توهین به اشخاص عنوان شده.

گلزار پیش از این هم سابقه شکایت از اهالی رسانه را دارد. بعد از پیگیری‌های پوریا ذوالفقاری(منتقد سینما) درباره دستمزد این بازیگر برای برنامه «هفت خان» و انتشار خبری در این مورد، رضا گلزار از او شکایت کرد. پرونده جنجالی که در نهایت ذوالفقاری درباره نتیجه‌اش نوشت: «برای  نشر اکاذیب اول در دادسرا قرار منع تعقیب صادر شد. پروندهٔ دوم که شامل سه اتهام بود به دادگاه رفت. آن‌جا هم بابت دو اتهام افترا و نشراکاذیب حکم تبرئه صادر شد و برای توهین جریمهٔ نقدی. در مرحلهٔ تجدیدنظر به علت فقدان سابقهٔ کیفری همین جریمهٔ نقدی به مدت یک‌سال به حالت تعلیق درآمد و پرونده مختومه شد.»

هنوز مشخص نیست شکایت‌های تازه رضا گلزار تنها شامل همین دو نفر است یا روزنامه‌نگاران بیشتری را شامل می‌شود. 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا