پخش سریال «کشیک قلب» با بازی محسن کیایی از امشب

مینی‌سریال «کشیک قلب» در پنج قسمت به کارگردانی حسین مهکام و تهیه‌کنندگی علی پورکیایی و بازی محسن کیایی از امشب روی آنتن می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، مینی سریال «کشیک قلب» که هشت سال پیش در پنج قسمت به کارگردانی حسین مهکام و تهیه‌کنندگی علی پورکیایی در شب هی قدر از تلویزیون پخش شد، از امشب (۱۰ فروردین ماه) نیز ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

این مجموعه درام اجتماعی ـ مذهبی در فضای پزشکی به قلم حسین مهکام به نگارش درآمده است.

در خلاصه داستان «کشیک قلب» آمده است: «یک پزشک جوان به نام یوسف، در کودکی تمام اعضای خانواده خود را از دست داده‌ است و از کودکی فردی بی‌نام و نشان او را از نظر مالی تأمین کرده‌ است. او در بیمارستان و در شب نوزدهم ماه رمضان با یک بیمار عجیب روبه‌رو می‌شود.»

داستان این سریال سه دوره زندگی دکتر یوسف رستمی (نقش اول مجموعه) را به تصویر کشیده است. دوران کودکی یوسف در حوالی سال ۱۳۷۲ است، دوران جوانی او در بین سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ و زمان حال در سال ۱۳۹۵ (زمان ساخت سریال) می‌گذرد.

برخی از بازیگران مینی‌سریال «کشیک قلب» عبارتند از: محسن کیایی، رحیم نوروزی، علیرضا استادی، لیندا کیانی، نگین معتضدی، آتیلا پسیانی، کاظم هژیرآزاد و … .

مینی‌سریال «کشیک قلب» طی پنج قسمت از ۱۰ تا ۱۴ فروردین ماه هرشب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا