مراسم پنجمین سالروز درگذشت رضا مقدسی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با حضور وزیر ارشاد برگزار و از نشان «رضا مقدسی» برای معرفی و تقدیر از روزنامه‌نگاران تراز انقلاب اسلامی، رونمایی می‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد، مراسم پنجمین سالروز درگذشت رضا مقدسی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ساعت […]

مراسم پنجمین سالروز درگذشت رضا مقدسی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با حضور وزیر ارشاد برگزار و از نشان «رضا مقدسی» برای معرفی و تقدیر از روزنامه‌نگاران تراز انقلاب اسلامی، رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد، مراسم پنجمین سالروز درگذشت رضا مقدسی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴ در تالار رودکی با حضور وزیر ارشاد و اهالی رسانه برگزار و از نشان رضا مقدسی رونمایی می‌شود.

بناست این نشان همه‌ساله به‌عنوان جایزه «روزنامه‌نگار تراز انقلاب اسلامی» به روزنامه‌نگارانی اعطاء شود که بر اساس انتخاب هیاتی از اساتید روزنامه‌نگاری، معرفی می‌شوند.

رضا مقدسی از فعالان رسانه‌ای بود که فعالیتش را از دوران دانش‌آموزی و با نوشتن در نشریه دانش‌آموزی آغاز و سال‌ها به‌عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

حضور در بخش‌های مختلف تحریریه صداوسیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه «جام‌جم»، قائم‌مقامی موسسه «همشهری»، مدیرمسئولی روزنامه «خبر»، مدیرعاملی خبرگزاری «مهر» و مدیرمسئولی «روزنامه تهران‌تایمز»، بخشی از سوابق اوست.

این روزنامه‌نگار، ۱۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ پس از تحمل ماه‌ها بیماری درگذشت.

نشان «رضا مقدسی» رونمایی می‌شود

انتهای پیام