آفتاب‌‌نیوز : لیلا اوتادی چند سالی بود که از بازیگری فاصله گرفته بود. این بازیگر مطرح گفته بود که ادعا‌ها در باره ممنوع الکاریش صحت ندارد. او گفته که در طول سال‌های اخیر به دلایل شخصی کار جدید قبول نکرده است. اما فعلا به بازی برگشته و در سینما و شبکه نمایش خانگی دیده می‌شود. […]

آفتاب‌‌نیوز :

لیلا اوتادی چند سالی بود که از بازیگری فاصله گرفته بود. این بازیگر مطرح گفته بود که ادعا‌ها در باره ممنوع الکاریش صحت ندارد.

او گفته که در طول سال‌های اخیر به دلایل شخصی کار جدید قبول نکرده است. اما فعلا به بازی برگشته و در سینما و شبکه نمایش خانگی دیده می‌شود.

اوتادی در سینما فیلم یقه سفید‌ها را دارد و در شبکه نمایش خانگی با سریال نیوکمپ برگشته است.
 
لیلا اوتادی یک تصویر منتشر کرده و گفته که دچار بی خوابی شده و تصمیم گرفته چهره ۷۰ ساله اش را با نرم افزار بسازد.
 
لیلا اوتادی هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران است که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نمود.

لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. او کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

از نمونه آثار او می‌توان به سه بیگانه، مالیخولیا، آشوب، عالیجناب، آزاد به قید شرط، بید مجنون، نازلی، آدم کش، به دنبال خوشبختی و هوس اشاره کرد.

عکس| چهره هفتاد سالگی لیلا اوتادی با هوش مصنوعی