ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی‌، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: در حال حاضر امکان بازدید عموم از دستکند سامن با رعایت موارد ایمنی فراهم است. علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: موارد ایمنی که وزیر میراث‌فرهنگی‌، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از این مجموعه گردشگری مطرح کرد در دست پیگیری و […]


ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی‌، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: در حال حاضر امکان بازدید عموم از دستکند سامن با رعایت موارد ایمنی فراهم است.

علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: موارد ایمنی که وزیر میراث‌فرهنگی‌، گردشگری و صنایع‌دستی در بازدید از این مجموعه گردشگری مطرح کرد در دست پیگیری و انجام است و البته باید آسیبی به بنا وارد نشود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون امکان بازدید از دستکند سامن به تعداد محدود و با هماهنگی قبلی فراهم است‌، افزود: در جریان بازدید تمامی نکات ایمنی رعایت می‌شود و خوشبختانه بازدید از این مجموعه مورد استقبال واقع شده است.

خاکسار با بیان اینکه بازدید کاملاً مدیریت شده و کنترل شده است‌، مطرح کرد: با تزریق اعتبار و تکمیل مجموعه تمامی استانداردهای لازم که مورد توجه وزیر میراث فرهنگی بود، اعمال‌ خواهد شد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی‌ استان همدان با اشاره به اینکه در جریان بازدید وزیر از مجموعه فرصتی نبود تا پرزنت کاملی از دستکند داشته باشیم‌، گفت: درصدد هستیم توصیه‌های وی لحاظ و استانداردهای لازم رعایت شود. 

انتهای پیام