این خواننده مشهور پاپ هم کنسرت برگزار می‌کند


آفتاب‌‌نیوز :

مجموعه «هوروش بند» از گروه‌های موسیقی پاپ ایران که طی ماه‌های گذشته فعالیت کمتری در حوزه موسیقی داشت، روز نوزدهم خردادماه اولین کنسرت خود در فصل تازه فعالیت‌هایش را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

این کنسرت طی دو نوبت در ساعت‌های ۱۸ و ۲۱ روز نوزدهم خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران پیش روی مخاطبان قرار گذاشته خواهد شد.

هوروش بند ازجمله گروه‌های موسیقی پاپ کشورمان است که ابتدا با حضور مهدی دارابی و مسعود جهانی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد. این در حالی است که چندی پس از تشکیل این گروه مسعود جهانی از این مجموعه جدا شد، اما مهدی دارابی همچنان با عنوان هوروش بند به فعالیت خود در عرصه اجرا‌های زنده ادامه داد.

نخستین کنسرت این گروه موسیقایی روز دوم شهریورماه سال ۱۳۹۶ در جزیره کیش برگزار شد و پس از این رویداد بود که مجموعه هوروش بند در قالب چند نوبت کنسرت‌های متعددی را در تهران و دیگر شهر‌های کشور برگزار کرد.

از جمله معروف‌ترین قطعات این گروه می‌توان به «آخر منو به باد داد»، «به کی پُز می‌دی»، «ماه دلم»، «خنک شد دلت»، «فاصله نه»، «ماه‌پیشونی» و «عاشقم کردی» اشاره کرد که تمام این قطعات را مسیح و آرش عدل پرور، حمید فریزند و مهدی دارابی ساخته‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا