اولین تصویر از بازی نازنین بیاتی در فیلم «لاک‌پشت»؛ نازنین شبیه «کروئلا»‌ی بدجنس شد

آفتاب‌‌نیوز :

«لاک‌پشت» به‌عنوان سومین فیلم بلند سینمایی بهمن کامیار در مقام کارگردان پس از فیلم‌های «مرداد» و «در وجه حامل»، ساخته شده و طبق تعری، یک درام روانشناسانه است که فضایی متفاوت دارد.

به گزارش فیلم نیوز، اولین تصویری که از این فیلم منتشر شده، نازنین بیاتی را در قامت کاراکتر کروئلا نشان می‌دهد؛ شخصیت رمان و کارتون «صدو یک سگ خالدار» که توسط نویسنده این رمان، دودی اسمیت در سال ۱۹۵۶ خلق شده. کروئلا زن بدجنس و شیطان‌صفتی است که به شدت به پالتوی پوست علاقه دارد و به زیر دستانش دستور می‌دهد تا توله‌ها را بدزدند و پوستشان را نزد او ببرند.

سال ۲۰۲۱ بر پایه این شخصیت، فیلم «کروئلا» به کارگردانی کریگ گیلسپی ساخته شد که، اما استون با همین گریم نقش کروئلا دویل را بازی کرد. او در این فیلم نقش طراح مدل و لباس جاه‌طلبی را بازی می‌کرد که رفته رفته به یک جنایتکار مشهور و خطرناک تبدیل می‌شد.

اولین تصویر از بازی نازنین بیاتی در فیلم «لاک‌پشت»؛ نازنین شبیه «کروئلا»‌ی بدجنس شد

با توجه به اینکه با اثری روانشناسانه مواجه هستیم به احتمال زیاد، تمرکز روی تغییر کاراکتر نازنین بیاتی و تبدیل شدن او به چنین شخصیتی خواهد بود. البته هنوز خلاصه داستانی از این فیلم منتشر نشده است. همین اواخر تصویر متفاوتی هم از فرهاد اصلانی درنمایی از این فیلم منتشر شده بود.

درحال حاضر مراحل پس از تولید فیلم «لاک‌پشت» درحال انجام است و ساخت موسیقی آن توسط حامد ثابت به پایان رسیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا