کشف اسرار شخصیتی از روی مدل مشت کردن دست

بدن ما انعکاس دهنده ذهن ماست به همین خاطر هم زبان بدن از اهمیت بالایی برخوردار است و متخصصان زیادی بر روی این مسئله کار می‌کنند.

با این تفاسیر باید انتظار آن را داشته باشید که نوعی که شما دستتان را مشت می‌کنید اطلاعات جالبی را در مورد شما فاش کند.
کابینت آماده | فروش عیدانه آغاز شد

حالا به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید دست مشت شده شما شبیه به کدام یک از دست‌های زیر می‌باشد.

فاش شدن اسرار شخصیتی با مدل مشت کردن دست

مشت شماره ۱

اگر دستتان را شبیه به عکس شماره ۱ مشت کرده اید احتمالا فردی آرام و خونسرد می‌باشید. از طرفی دیگر شما شنونده خوبی هستید و می‌توانید بین عقل و احساستان خوب قضاوت کنید به همین خاطر هم افراد تمایل زیادی دارند تا برای صحبت و مشورت به نزد شما بیایند. شما تلاش می‌کنید که آرامش زندگیتان را هیچ نوع استرسی از بین نبرد به همین خاطر هم یک رهبر واقعی هستید. می‌توانید خوب برنامه ریزی کنید و آینده نگری خوبی هم دارید. نکته دیگری که در رابطه با شما صدق می‌کند به ارتباطات اجتماعیتان معطوف می‌شود؛ در واقع شما از ارتباط با دوستان نزدیک و صمیمی خود لذت میبرید، اما با انی حال ترجیح میدهید که زمان‌هایی رو در تنهایی خودتان بگذرانید.

مشت شماره ۲

شما فرد سرحال و پرانرژی هستید که معمولا باعث نشاط بخشیدن به جمع می‌شود درواقع شما هرکاری انجام میدهید تا لبخند را به لب عزیزانتان بیاورید. از نشان دادن احساسات خود ابایی ندارید و به راحتی آن‌ها را با دیگران به اشتراک می‌گذارید. به همین خاطر هم گا‌ها دیکتاتور به نظر میرسید چرا که در ابراز نظر خود تعلل به خرج نمی‌دهید. گاهی مواقع پیش می‌آید که افراد شما را سرسخت و محافظه کار توصیف کنند، اما واقعیت این است که در زندگی خوب یاد گرفته اید که جز به خودتان نباید به کس دیگری تکیه کنید.

مشت شماره ۳

اگر مشت شما شبیه به تصویر ۳ است پس احتمالا بیشتر خصوصیات یک فرد درونگرا را دارید یعنی ترجیح میدهید احساسات و مهم‌ترین افکار و عقایدتان را برای خودتان نگه دارید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. شما عاشق وقت گذراندن در تنهایی هستید، اما در همین حال ترجیح میدهید با برخی افراد که برای آن‌ها ارزش قائلید ر خلوت و به صورت فردی ملاقات داشته باشید. به علاوه این که احتمالا از خلاقیت بالایی هم برخوردارید. ممکن است در نگاه اول فردی خجالتی و ساکت به نظر برسید، اما یک تلنگر کوچک کافی است تا شما را برافروخته کند./سایت طلا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا