کار عجیب تمساح با جسد یک پسربچه ۴ ساله+ فیلم

کار عجیب تمساح با جسد یک پسربچه ۴ ساله+ فیلم

در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، تمساح در حال حمل جسد پسربچه ۴ ساله به سمت قایق امدادگران دیده می‌شود که او را از آب بیرون آورده و به خانواده اش بازگردانده اند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ این پسر که بعداً به نام محمد زیاد ویجایا شناخته شد، دو روز قبل در نزدیکی خور جاوا در شرق جزیره بورنئو در استان کالیمانتان شرقی اندونزی ناپدید شده بود. اعضای آژانس جستجو و نجات باسارناس کالیمانتان شرقی در جستجوی پسر بودند.

ملکیانوس کوتا، رئیس اداره جستجو و امداد باسارناس شرق کالیمانتان، به detik.com، یک خبرگزاری محلی، گفت: «حدود هفت صبح، تیم اطلاعاتی از خانواده دریافت کرد که یک تمساح را در حال حمل جسد انسان مشاهده کردند. معلوم شد جسد همان بچه‌ای است که ما دنبالش می‌گشتیم.»

تمساح جسد کودک نوپا را در دهان خود به سطح آب برد، یک مایل دورتر از جایی که گمان می‌رود او غرق شده است. تمساح پس از رها کردن پسر در کنار قایق نجات، دوباره به داخل آب عقب نشینی کرد.

در ادامه معاینات اولیه مشخص شد که هیچ اثر گازگرفتگی روی بدن این پسر وجود ندارد.

کوتا گفت: “هیچ چیز کم نیست، همه چیز دست نخورده است. “

او ادامه داد که فکر می‌کند کروکودیل واقعاً به تیم در جستجوی کودک گمشده کمک کرده است.

اندونزی خانه حداقل چهار گونه تمساح مختلف است که توسط اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت شرح داده شده است: کروکودیل آب شور، بزرگترین و سریع‌ترین همه گونه‌های کروکودیل است. تمساح آب شیرین گینه نو؛ تمساح سیامی؛ و تومیستوما، دیگر گونه‌های تمساح آب‌های اندونزی هستند.

بر اساس پایگاه داده حملات CrocBITE، سالانه حدود ۱۰۰۰ نفر در سراسر جهان توسط کروکودیل‌ها کشته می‌شوند. با این حال، این به سادگی یک تخمین است و بسیاری از حملات دیگر گزارش نمی‌شوند. همین چند ماه پیش، در استان پاپوآ غربی اندونزی، یک کارگر ساختمانی توسط تمساح ۱۳ فوتی زیر آب کشیده شد و زنده زنده خورده شد.

با این وجود، شناخته شده است که کروکودیل‌ها اجساد انسان را باز می‌گرداند. در سال ۲۰۱۷، مردی ۴۱ ساله به نام سیریف الدین توسط یک تمساح ۶.۵ فوتی در شرق کالیمانتان، نه چندان دور از محل گم شدن محمد ربوده شد. روستاییان محلی برای بازگرداندن جسد این مرد از یک “افسونگر تمساح” کمک خواستند. به گزارش بی‌بی‌سی، پس از انجام مراسمی توسط افسونگر، گفته می‌شود که تمساح با جسدی در دهانش در ساحل رودخانه ظاهر شد.

در مورد محمد کوچک، مشخص نیست که آیا تمساح‌ها با مرگ او ارتباطی داشته اند یا خیر.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا