فال روزانه تاروت امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

در این بخش فال تاروت روزانه تاریخ دوشنبه ۱۰ بهمن سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.
فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ماه: با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می‌کنید که نیاز به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می‌تواند برای شما مفید باشد. شما فروردینی‌ها در انجام دادن کار‌ها به صورت انفرادی نیز می‌توانید موفق باشید، به ویژه اگر صبرتان تمام شده باشد و فکر کنید که دیگران دارند دست و پایتان را می‌گیرند و سرعتتان را کم می‌کنند. البته این نیاز فعلی شما به تنهایی بیشتر ناشی از این است که نیاز دارید باتری هایتان را با کمی استراحت و ریلکس کردن شارژ کنید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه: امروز تمایل چندانی به اشتراک گذاشتن احساستان با دیگران ندارید، زیرا فکر می‌کنید این کار باعث خواهد شد حس امنیتی که به سختی به دست آورده اید را به خطر بیندازید. متأسفانه مخفی کردن آنچه در دل دارید نیز کار سختی خواهد بود چرا که باید مواظب تمام حرف‌هایی که می‌زنید باشید. حتی اگر بتوانید زبانتان را کنترل کنید هم رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر ضمیر! پس زیاد به خودتان فشار نیاورید و با کسی که مورد اعتمادتان است راز دلتان را در میان بگذارید تا با روحی سبک و خیالی راحت روزتان را ادامه دهید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت ارابه: به نظرتان می‌رسد که سرعت پیشرفتتان در زندگی کم شده است و این موضوع ذهنتان را به شدت درگیر خود کرده است و دارید به این فکر می‌کنید که شاید زمان ایجاد تغییرات فرا رسیده باشد و اهداف و فعالیت‌های حرفه ایتان را در ذهن خود زیر سوال می‌برید. بهتر است حواستان را خوب جمع کنید و به محض آن که فرصتی دیدید به نحو احسن از آن استفاده کنید. برای این کار هم لازم است که سرتان به کار خودتان باشد و خودتان را درگیر مسائل دیگران نکنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت اعتدال: امروز اطمینان داشتن از احساساتتان برای شما تقریبا غیر ممکن است، زیرا حالتان لحظه به لحظه تغییر می‌کند و هیچ خبری از ثبات نیست. یک لحظه سفره دلتان را پیش هر کسی که پیشتان است باز می‌کنید و یک لحظه دیگر سکوت کرده و در غار تنهاییتان فرو می‌روید. بهتر است فعلا از گرفتن تصمیمات مهمی که آثار پایدار دارند خودداری کنید تا احساساتتان به ثبات برسند، ولی احساسات خودتان را نیز سرکوب نکنید و حتی اگر کمی ضد و نقیض باشند هم به آن‌ها اجازه بروز بدهید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت عدالت: با وجود این که همه دارند شما را می‌بینند و توجهشان پیش شماست هنوز هم احساس می‌کنید که انگار هیچ کسی شما را نمی‌بیند. شما نمی‌توانید درک کنید که وقتی حضورتان این قدر پررنگ است و حتی با وجود ناراحتی‌ها و مشکلاتی که شما را احاطه کرده اند دارید تمام کار‌هایی که به عهده تان است را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهید، چطور می‌توانند شما و کارهایتان را نادیده بگیرند. در میان گذاشتن این موضوع با یکی از اطرافیانتان به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد تا توجهی که به دنبالش هستید را به دست بیاورید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت قضاوت: امروز تصمیم گیری در مورد این که کمک و حمایت همکارانتان را بپذیرید برای شما کاری بسیار دشوار است و فکرتان مدام بین پذیرفتن همکاری آن‌ها و کنار زدن آن‌ها با وحشت می‌رود و بر می‌گردد. با وجود این که حمایت آن‌ها برای شما ارزشمند است، ولی انگار می‌خواهید خود کفاییتان را به دیگران و حتی خودتان ثابت کنید. حتی اگر فکر می‌کنید این کار نشانگر وابستگی شما به دیگران است سعی کنید در این نگرش خود کمی تجدید نظر کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت پاپ: امروز اگر دست از تلاش برای کنترل کردن اوضاع برندارید، از لحاظ احساسی درگیری‌های درونی زیادی را تجربه خواهید کرد. با وجود این که معتقد هستید باید همه چیز و همه کس را در نظر بگیرید، ولی این را باید یاد بگیرید که شما مسئول احساسات هیچ کس به غیر از خودتان نیستید. سعی نکنید برای راحت کردن دیگران خودتان را به مشکل و دردسر بیندازید و روی اولویت‌های خودتان تمرکز داشته باشید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت برج: امروز ترجیح می‌دهید احساسات خود را در حریم شخصی خودتان حفظ کنید. امنیت احساسی برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حاضر نیستید تحت هیچ شرایطی موقعیت خود را به خطر بیندازید. اگر اینطوری راحتتر هستید هیچ اشکالی ندارد که امروز، ولی فقط همین امروز، کمی در انزوا فرو بروید. ولی این را به یاد داشته باشید که همیشه شریک زندگیتان می‌تواند شریک رازهایتان نیز باشد و می‌توانید هر آنچه بخواهید را با او در میان بگذارید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ابله: امروز خبری از آن شوالیه ماجراجوی درون شما نیست و بیشتر احتیاط می‌کنید. تسلیم انتظارات دیگران نشوید و بخاطر آن‌ها از نیاز‌های خود چشم نپوشید. راضی نگاه داشتن دیگران وقتی در درجه اول به نیاز‌های خودتان رسیدگی نکرده باشید برای شا امکان پذیر نخواهد بود. به خودتان سخت نگیرید و اگر احساس می‌کنید ترجیح می‌دهید کمی تنها بمانید به خودتان این فرصت را داده و کمی از جمع فاصله بگیرید. کمی سکوت و آرامش دقیقا آن چیزی است که برای تقویت روحیه تان به آن نیاز دارید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت عشاق: شاید فکر کنید امروز حوصله و صبوری کافی برای همراهی کردن دیگران برای پشت سر گذاشتن بحران‌های عاطفیشان را ندارید، ولی این دقیقا همان کاری است که امروز از شما انتظار می‌رود انجام دهید. این احتمال نیز وجود دارد که خودتان در چنین موقعیتی قرار گرفته باشید و با کمال تعجب نسبت به خودتان حتی از دیگران نیز کم حوصله‌تر هستید. در هر صورت بهتر است یاد بگیرید کمی صبوری به خرج دهید و اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد را به زبان نیاورید و سعی کنید شرایط را درک کنید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت کاهن اعظم: امروز تکلیفتان با خودتان مشخص نیست و نمی‌دانید دقیقا چه می‌خواهید. نمی‌توانید نیاز‌های خودتان و تفاوت‌هایی که بین نیاز‌های شما و اطرافیانتان هست را تشخیص دهید. تلاشی که برای درست کردن اوضاع دارید می‌کنید هم امروز شما را به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رساند. با این وجود نادیده گرفتن وضعیت موجود بهترین گزینه ممکن نیست و اگر کمی خودتان را کنار کشیده و در فضای به وجود آمده احساسات خود را مورد توجه و بررسی قرار دهید به نتایج بهتری خواهید رسید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت خورشید: امروز در ساعات اولیه روز نسبت به بیان احساسات خود بی میل هستید و فکر می‌کنید بهتر است در این مورد سکوت اختیار کنید، ولی تا بعد از ظهر این احساس شما تا حدود زیادی برطرف خواهد شد. جنبه خجالتی وجودتان بروز پیدا کرده و دوست دارید فرار کرده و یک گوشه از نظر دیگران مخفی شوید. ولی اجازه نخواهید داد که قربانی احساس خود شوید و کنترل آن را دوباره به دست خواهید آورد. به رویاهایتان اهمیت بدهید چرا که اگر یاد بگیرید چگونه به آن‌ها زندگی ببخشید بزرگ‌ترین منبع الهام برای شما خواهند بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا