رونی کلمن قهرمان افسانه‌ای مستر المپیا اخیرا با کامنتی زیر پست اینستاگرامی هادی چوپان خبرساز شد. گرگ ایرانی اخیرا با انتشار دو آپدیت بدنی شگفت انگیز خبرساز شده و هنی رامبد مربی وی، در گفت‌وگویی مدعی شده که آپدیت‌های شگفت انگیز بیشتری از هادی را به زودی شاهد خواهیم بود. رونی کلمن که ۸ بار […]

رونی کلمن قهرمان افسانه‌ای مستر المپیا اخیرا با کامنتی زیر پست اینستاگرامی هادی چوپان خبرساز شد. گرگ ایرانی اخیرا با انتشار دو آپدیت بدنی شگفت انگیز خبرساز شده و هنی رامبد مربی وی، در گفت‌وگویی مدعی شده که آپدیت‌های شگفت انگیز بیشتری از هادی را به زودی شاهد خواهیم بود.

رونی کلمن که ۸ بار فاتح مستر المپیا شده یکی از بدنسازان فعال در شبکه‌های اجتماعی است. او با انتشار ری‌اکشن‌هایی به تمرینات بدنسازان در کانال یوتیوبی خود هر چند وقت یک بار خبرساز می‌شود و علی رغم وضعیت نه چندان مناسب بدنی، تمرینات مشترکی با بدنسازان جوان‌تر برگزار می‌کند.

کلمن مدتی پیش از درک لانسفورد به عنوان قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۳ نام برده بود، با این حال مدتی بعد واکنش جالبی به تمرینات هادی چوپان داشت و حال با کامنتی جذاب، به آپدیت بدنی گرگ ایرانی واکنش نشان داده است.

پادشاه دنیای بدنسازی زیر این پست اینستاگرامی هادی چوپان نوشته: «چیزی برای گفتن نیست. شکست ناپذیر به نظر می‌رسی. شگفت زده شدم و تا حدودی در شوکم!»