دفاع کوثری از ساخت مسجد در پارک قیطریه تهران، تیری است در قلب دشمنان!

کوثری در ادامه گفت: این‌ها با تفکر ملی و دینی ما مخالف هستند و از چنین تفکر و گفتمانی انتظاری بیش از این نیست. برگزاری مراسماتی مثل ورزشگاه آزادی و سفره بزرگ افطار در بلوار کشاورز تهران و همچنین ساخت مسجد در قیطریه تهران، تیری است در قلب دشمنان ایران و اسلام.

نماینده تهران در دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پر شور مردم همراه با خانواده هایشان در اماکن و برنامه‌های مذهبی نشان دهنده استقبال خوب و نیاز مردم ایران به برنامه‌های مذهبی است.

کوثری تصریح کرد: خب مشخص است که زمانی که این‌ها میلیارد‌ها خرج کرده و به دنبال نفوذ فرهنگی در خانواده‌های ایرانی هستند تاب دیدن ساخت مساجد یا حضور پرشور مردم در مراسمات مختلف را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: باید به برگزار کنندگان و دست اندرکاران برنامه‌های پرشوری مثل ورزشگاه آزادی و افطاری بلوار کشاورز دست مریزاد گفت که این چنین دشمنان را عصبانی کرده است.

وی با اشاره عصبانیت دشمن از ساخت مسجد در پارک قیطریه گفت: زمانی که چنین مکان‌های معنوی در جا‌هایی که این‌ها لانه کرده اند و نفوذ فرهنگی صورت گرفته خب معلوم است دشمنان ایران و اسلام مخالفت می‌کنند.  ما باید کار خودمان را بکنیم و به حاشیه‌های دشمنان توجه نکنیم و محکم این مسائل را دنبال کنیم و فضا‌ها را برای نیرو‌های متعهد آماده بکنیم.

کوثری تصریح کرد: قطعاً باید در اماکن تفریحی و پارک‌ها به مسائل فرهنگی و نیاز‌های مذهبی مردم هم توجه بشود و ساخت مسجد در چنین مکانی دقیقا مصداق برطرف کردن نیاز فرهنگی منطقه قیطریه است. زمانی که مسجدی در چنین منطقه‌ای ساخته‌ای می‌شود قطعا خانواده‌های متدین تهرانی از آن استقبال کرده و این موضوع تیری است بر قلب دشمنان ایران و اسلام و مخالفان این موضوع عامدانه به دنبال تخریب وجهه فرهنگ ایرانی و اسلامی مردم هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا