به‌زودی به پرسپولیس برمی‌گردم

به‌زودی به پرسپولیس برمی‌گردم

سیامک نعمتی پس از حضور در باشگاه پرسپولیس و جلسه با مدیران این باشگاه اظهار داشت: در این مدت چون خودم صحبتی نکردم حاشیه‌ها در فضای مجازی زیاد بود، ولی واقعاً خیلی‌هایش دروغ بود و واقعیت نداشت. الان هم آمدم باشگاه و جلسه خوبی داشتیم. من قرارداد دارم و همه چیز را به باشگاه و گل‌محمدی سپردم و هر تصمیمی بگیرند امیدوارم برای من و باشگاه خوب باشد. من تابع تصمیمات آقایحیی و باشگاه هستم.

وی در پاسخ به اینکه آیا از باشگاه‌های دیگر پیشنهاد داشته است، گفت: خیلی در مورد جزئیات صحبت نکنیم بهتر است.

هافبک تیم پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته می‌شود او روز گذشته به تمرین پرسپولیس رفته، اما گل‌محمدی به او اجازه تمرین نداده است، تصریح کرد:‌ این واقعیت ندارد، من سر تمرین نرفتم. به خاطر همین هم امروز به باشگاه آمدم و صحبت کردم. ان‌شاءالله در چند روز آینده خبرهای خوبی شنیده خواهد شد.

نعمتی درباره احتمال حضورش در پرسپولیس و اینکه آیا با گل‌محمدی صحبتی داشته است یا خیر، گفت: ان‌شاءالله به امید خدا به‌زودی با گل‌محمدی هم صحبت می‌کنم.

وی در واکنش به این موضوع که از دوران اوج خود فاصله گرفته است، تصریح کرد: به هر حال فوتبال است و برای هر بازیکنی پیش می‌آید. امیدوارم همه مشکلات به خوبی تمام شود.

«در این شرایط به چه اتفاقی راضی هستی؟»، هافبک پرسپولیس در پاسخ به این پرسش یادآور شد: من خیلی به این موضوع فکر نمی‌کنم. ان‌شاءالله به‌زودی به تیم پرسپولیس برمی‌گردم و بتوانم به خودم و باشگاه کمک کنم و هواداران را خوشحال کنیم. ما هم می‌جنگیم و ان‌شاءالله حق‌مان را می‌گیریم./خبر آنلاین

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا