پارسینه: نیمار، ۳۱ ساله، ۶ سال پس از انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن، به طور جدی در حال بررسی ترک پایتخت فرانسه است. علاوه بر این، پاری سن ژرمن مانع تمایل بازیکن خود برای جدایی نخواهد شد. ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ – ۲۳:۵۸ به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش […]

پارسینه: نیمار، ۳۱ ساله، ۶ سال پس از انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن، به طور جدی در حال بررسی ترک پایتخت فرانسه است. علاوه بر این، پاری سن ژرمن مانع تمایل بازیکن خود برای جدایی نخواهد شد.

۰۱ خرداد ۱۴۰۲ – ۲۳:۵۸

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن قرار است در سال ۲۰۲۷ به پایان برسد، اما تمایل باشگاه فرانسوی برای برنامه ریزی پیرامون کیلیان امباپه به عنوان چهره برجسته خط حمله رضایت ندارد.
بر همین اساس نشریه اکیپ فرانسه ادعا می‌کند که چندین باشگاه لیگ برتری با پاری سن ژرمن در رابطه با نیمار وارد مذاکره شده و جدی‌ترین گفتگو‌ها از سوی منچستریونایتد بود.
شیاطین سرخ در رده چهارم تنها به یک امتیاز برای حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا نیاز دارند. در حالی که منچسترسیتی در مسیر کسب سه‌گانه قرار دارد، یونایتد احتیاج دارد تا حداقل به سهمیه دست پیدا کند.
انتقال شگفت انگیز نیمار از پی‌اس‌جی به یونایتد!؟
این نشریه مدعی است که مذاکرات بین همه طرف‌های درگیر فعال است. کاسمیرو، هافبک برزیلی منچستریونایتد، هموطن خود را برای پیوستن به او در اولدترافورد تحت فشار قرار داده است.

منچستریونایتد تمایل دارد این بازیکن را با قرارداد قرضی جذب کند در حالی که پاری سن ژرمن ترجیح می‌دهد نیمار به صورت رسمی منتقل شود.
داری بین لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن و اطرافیان این بازیکن برگزار شود.
اکیپ اضافه کرد که چلسی نیز وضعیت این بازیکن را زیر نظر دارد، اما ناکامی آن‌ها در راهیابی به لیگ قهرمانان ممکن است، نیمار را برای انتخاب آبی‌های لندنی منصرف کند.