به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، پتو‌های ارسالی به منطقه زلزله زده، در راستای ابراز همدردی و نوع دوستی با زلزله زدگان خوی از طریق بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) و مقامات استانی و محلی تحویل و توزیع شد. بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) وابسته به گروه مالی گردشگری، از سال ۹۳ […]

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، پتو‌های ارسالی به منطقه زلزله زده، در راستای ابراز همدردی و نوع دوستی با زلزله زدگان خوی از طریق بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) و مقامات استانی و محلی تحویل و توزیع شد.

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) وابسته به گروه مالی گردشگری، از سال ۹۳ تاسیس شده و تمام فعالیت‌های آن طبق سیاست‌های هیات امنا گروه مالی گردشگری و حمایت بانک گردشگری انجام می‌شود.

این گزارش حاکیست: زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی (ریشتر) ساعت ۲۱ و ۴۴ دقیقه شنبه شب (۸بهمن) شهرستان خوی در شمال آذربایجان غربی را لرزاند.

شهرستان خوی یکی از مناطق سردسیر استان آذربایجان غربی است. این زمین لرزه در مناطق زیادی از استان به ویژه شهر ارومیه احساس و باعث نگرانی مردم شد. زلزله خوی سبب آسیب رسیدن ۲۰ تا ۵۰ درصدی به واحد‌های مسکونی در ۷۰ روستا شده است. طبق آخرین آمار این زلزله ۸۱۶ مصدوم و سه نفر فوتی داشت.