آمار فاجعه بار لیورپول تحت هدایت کلوپ سوژه رسانه ها شده است. دقایقی پیش در دیدار جام حذفی فوتبال انگلیس، لیورپول در ورزشگاه امریکن اکسپرس مقابل برایتون با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا یک نتیجه فضاحت‌بار دیگر را به ثبت رساند. به نقل از فارس؛ لیورپول که فصل گذشته برای ۴ جام می‌جنگید […]

آمار فاجعه بار لیورپول تحت هدایت کلوپ+ عکس

آمار فاجعه بار لیورپول تحت هدایت کلوپ سوژه رسانه ها شده است. دقایقی پیش در دیدار جام حذفی فوتبال انگلیس، لیورپول در ورزشگاه امریکن اکسپرس مقابل برایتون با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا یک نتیجه فضاحت‌بار دیگر را به ثبت رساند.

به نقل از فارس؛ لیورپول که فصل گذشته برای ۴ جام می‌جنگید و در انتها توانست به ۲ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی دست پیدا کند، این فصل بسیار ناامیدکننده ظاهر شده و عملکردی فاجعه‌بار را به نمایش گذاشته است.

آن‌ها از جام حذفی و اتحادیه کنار رفتند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز باید با رئال مادرید روبه‌رو شوند. در لیگ برتر نیز تیم کلوپ در رده نهم قرار گرفته که به نظر سهمیه اروپایی حتی کنفرانس اروپا نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

سایت آمریکایی بلیچر ریپورت در واکنش به اتفاقات این فصل لیورپول آن را به زلزله‌ای در آنفیلد و تیم کلوپ تشبیه کرد و استیصال کلوپ و محمد صلاح گفت.

استیصال کلوپ و محمد صلاح

آمار فاجعه بار لیورپول تحت هدایت کلوپ باعث شده برخی رسانه‌ها مدعی شوند که کلوپ شاید مسیر خروج از آنفیلد را طی کند.