آئودی روی دست تسلا بلند شد + فیلم

پارسینه: آئودی با خودروی جدید خود با نام آئودی اسکای اسفر رسماً تسلا را نابود کرد!

۱۰ بهمن ۱۴۰۱ – ۱۱:۳۱

آئودی روی دست تسلا بلند شد + فیلم

به گزارش پارسینه به نقل از سایت طلا، آئودی در سال های اخیر به سمت برقی سازی محصولاتش رفته و از پیشگامان تولید خودروهای الکتریکی محسوب می شود و در این راستا، این کمپانی از آئودی اسکای اسفر پرده برداشته که یک کانسپت رودستر و تمام برقی است.
آئودی اسکای رقیب تسلا
قبل تر کمپانی آئودی اعلام کرده بود که قصد دارد دید خود را نسبت به محصولات آینده این نشان در کانسپت هایی تحت نام اسفر (SPHERE) نمایش دهد. آن ها با رونمایی از این کانسپت ها نشان می دهند که چقدر برقی سازی و لوکس بودن محصولات برایشان مهم است. کمپانی اعلام کرده بود که آن ها می خواهند کانسپت های اسفر را در سه کلاس سدان، کوپه و کراس اوور معرفی کنند و حال اولین کانسپت از سری اسفر از راه رسیده است که یک خودروی کوپه و رودستر است و طراحی منحصر به فردی دارد.
آئودی اسکای
شما در اسکای اسفر قادر خواهید بود که با فشردن یک دکمه فاصله محوری را تغییر دهید و هم زمان یک خودروی لوکس راحت داشته باشید که می تواند به یک رودستر اسپرت و با عملکرد فنی بالا تبدیل شود. اسکای اسفر در مرکز طراحی آئودی در مالیبو طراحی شده و تیم طراحی آئودی این خودرو را با الهام از مدل کلاسیک و افسانه ای Horch رودستر ۱۹۳۷ طراحی کرده اند. در این خودرو یک جلوپنجره یک پارچه را می بینیم که نورپردازی زیبایی دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا