تاریخ انتشار : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
11 بازدید
کد خبر : 66077

۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه دیواندره اختصاص یافت

۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه دیواندره اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی کوشا شنبه شب در دیدار با برگزیدگان و نخبگان شهرستان دیواندره اظهار کرد: طی سفر یک روزه به شهرستان دیواندره از چندین پروژه عمرانی و تولیدی بازدید به عمل آمد و عملیات اجرایی چندین پروژه نیز آغاز شد. وی افزود: تخصیص ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار جدای از تسهیلات و

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی کوشا شنبه شب در دیدار با برگزیدگان و نخبگان شهرستان دیواندره اظهار کرد: طی سفر یک روزه به شهرستان دیواندره از چندین پروژه عمرانی و تولیدی بازدید به عمل آمد و عملیات اجرایی چندین پروژه نیز آغاز شد.

وی افزود: تخصیص ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار جدای از تسهیلات و طرح‌های سرمایه‌گذاری است و این اعتبار برای پایان دادن به پروژه‌های در دست اجرای شهرستان هزینه خواهد شد.

استاندار کردستان تصریح کرد: حضور مدیران در شهرستان‌ها سبب می‌شود تا به صورت عینی و ملموس از مسائل شناخت پیداکرده و پشت درهای بسته تصمیم گیری نکنند و در ارتباط نزدیک با مردم بتوانند اشکالات را اصلاح کنند.

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: دیواندره از جلوه‌های برتر استان و از مواهب طبیعی فراوان برخوردار است و اگر نقصی وجود دارد حاصل کم کاری و کم توجهی مدیران و تصمیم گیران بوده است.

وی افزود: مصوبات سفر رئیس جمهور می‌تواند در کردستان جهش ایجاد کند چرا که با نگاه مثبت موجود در شخص رئیس جمهور و هیأت دولت، یک فرصت ویژه برای کردستان به وجود آمده است.

برچسب ها :

ناموجود
ماشینچی آکادمی اکثیر رایتل بک‌لینک‌ها

وبسایت خبری شیعه آنلاین


اقامت تجاری ترکیه