تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
2 بازدید
کد خبر : 115565

پاسخ قاطع سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به شیطنت خبرنگار «بی‌بی‌سی»

پاسخ قاطع سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به شیطنت خبرنگار «بی‌بی‌سی»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی را به انگلیس ۶ بر ۲ واگذار کرده است، برای زنده نگه داشتن شانس صعودش از این گروه چاره ای جز پیروزی برابر ولز در دومین دیدار ندارد. بازی با ولز ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی را به انگلیس ۶ بر ۲ واگذار کرده است، برای زنده نگه داشتن شانس صعودش از این گروه چاره ای جز پیروزی برابر ولز در دومین دیدار ندارد. بازی با ولز ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز جمعه چهارم آذر در ورزشگاه احمد بن علی دوحه برگزار خواهد شد.

به همین خاطر کارلوس کی روش عصر امروز پنجشنبه در نشست خبری شرکت کرد و در مورد این دیدار توضیحات لازم را ارائه کرد. یکی از مواردی که در نشست های خبری کی روش مطرح شده، سوالات حاشیه ای و شیطنت آمیز خبرنگار بی بی سی از سرمربی و بازیکنان ایران است.

در پایان این نشست خبری کارلوس کی روش به سمت خبرنگار بی بی سی رفت و با انتقاد از سوالات حاشیه ای و شیطنت آمیزی که در نشست های خبری مطرح می کند گفت: چرا مدام از ما سوالات سیاسی می‌پرسید؟ چرا از ساوت‌گیت مربی تیم ملی انگلیس درباره حمله دولت انگلیس به افغانستان و کشتار کودکان در آنجا سوال نمی‌پرسید؟

خبرنگار بی‌بی‌سی در پاسخ به کی‌روش: این اتفاقی است که از ما می‌خواهند و ما باید آن را پوشش دهیم.

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو