تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸
5 بازدید
کد خبر : 115631

لزوم ترویج رویکرد بسیجی در ادارات

لزوم ترویج رویکرد بسیجی در ادارات

ایسنا/قم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم بر لزوم ترویج رویکرد بسیجی در ادارات تاکید کرد. احمد حاجی‌ زاده امروز پنج‌شنبه ۳ آذرماه در نشست با بسیجیان که به مناسبت هفته بسیج در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: نباید فداکاری‌های بسیج فراموش شود. معاون استاندار قم با اشاره به

ایسنا/قم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم بر لزوم ترویج رویکرد بسیجی در ادارات تاکید کرد.

احمد حاجی‌ زاده امروز پنج‌شنبه ۳ آذرماه در نشست با بسیجیان که به مناسبت هفته بسیج در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: نباید فداکاری‌های بسیج فراموش شود.

معاون استاندار قم با اشاره به اینکه به ازای هر میز مدیریتی که در کشور وجود دارد، شهدای بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی شده‌اند، مطرح کرد: بیان این موضوعات می‌تواند تلنگری به مدیران و مسئولین باشد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با بیان اینکه این شجره طیبه به عرصه‌ای که نظام به آن نیاز دارد تبدیل شده است، عنوان کرد: بسیج خدمات غیرقابل انکاری در عرصه‌های مختلف ازجمله سازندگی داشته است.

وی با اشاره به اینکه الگوی بسیجیان شهدای انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم تا این ظرفیت عظیم فعال بماند.

حاجی‌زاده با بیان اینکه فرهنگ‌سازی‌های اداری باید رویکرد بسیجی داشته باشد، تصریح کرد: باید فضای اداری به صورت مداوم رصد شده و نسبت به این موضوع تذکرات لازم داده شود.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو