تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
3 بازدید
کد خبر : 115551

غیبت بیرانوند مقابل ولز تایید شد/ چه کسی درون دروازه می‌ایستد؟

غیبت بیرانوند مقابل ولز تایید شد/ چه کسی درون دروازه می‌ایستد؟

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت ۱۳:۳۰ فردا جمعه در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت. یکی از ابهامات این بازی، حضور یا عدم حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه ایران بود. بیرانوند که امروز با یک ماسک محافظ در تمرین ایران

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت ۱۳:۳۰ فردا جمعه در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت.

یکی از ابهامات این بازی، حضور یا عدم حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه ایران بود. بیرانوند که امروز با یک ماسک محافظ در تمرین ایران حاضر شده بود، این شائبه را ایجاد کرد که فردا هم در ترکیب ایران قرار می‌گیرد.

این در حالی بود که فیفا در روزهای اخیر و بعد از دیدار با انگلیس، مدام با مسئولان تیم ملی ایران در تماس بوده و به آنها هشدار جدی داده بود که بیرانوند مقابل ولز بازی نکند. این تصمیم در پی پروتکل‌های پزشکی از سوی فیفا گرفته شده بود.

در نهایت کارلوس کی روش سرمربی ایران در نشست خبری که عصر امروز پنجشنبه برگزار شد، آب پاکی را روی دست همه ریخت و تایید کرد که بیرانوند نمی‌تواند برابر ولز بازی کند.

کی روش گفت: باید به پروتکل احترام بگذاریم و نمی‌توانیم از بیرانوند استفاده کنیم. بنابراین او فردا بازی نخواهد کرد.

هنوز مشخص نیست جایگزین بیرانوند برای بازی با ولز چه کسی خواهد بود؛ امیر عابدزاده، سیدحسین حسینی یا پیام نیازمند.

کی روش در این خصوص هم گفت: به جای بیرانوند فرد دیگری بازی می‌کند. او خیلی قوی است و می‌تواند به تیم کمک کند.

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو