تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
5 بازدید
کد خبر : 115655

رایزن فرهنگی ایران: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به کشور نخواهد رسید

رایزن فرهنگی ایران: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم هیچ آسیبی به کشور نخواهد رسید

به گزارش ایرنا، کارلوس پاز نویسنده و فعال رسانه‌ای اسپانیا روز پنجشنبه با رایزن فرهنگی ایران در اسپانیا دیدار کرد. در این دیدار محمد مهدی احمدی رایزن فرهنگی ایران از فعالیت‌های انقلابی و ضد استکباری کارلوس تشکر کرد و گفت: شما سال گذشته در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی مشارکت خوبی داشتید و سخنرانی مفیدی

به گزارش ایرنا، کارلوس پاز نویسنده و فعال رسانه‌ای اسپانیا روز پنجشنبه با رایزن فرهنگی ایران در اسپانیا دیدار کرد.

در این دیدار محمد مهدی احمدی رایزن فرهنگی ایران از فعالیت‌های انقلابی و ضد استکباری کارلوس تشکر کرد و گفت: شما سال گذشته در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی مشارکت خوبی داشتید و سخنرانی مفیدی انجام دادید و امیدوارم امسال هم با همکاری شما بتوانیم همایش مفیدی در پیرامون مکتب شهید سلیمانی داشته باشیم به ویژه رونمایی از کتاب “از چیزی نمی‌ترسیدم” که به زبان اسپانیایی ترجمه شده است را هم خواهیم داشت.

احمدی گفت: دشمن و در راس آن آمریکا وقتی احساس کرد توان مستقیم برخورد با ایران را ندارد، سعی کرد با آشوب در داخل اهداف پلید خود را تامین کند و لذا سعی کرد از احساسات نوجوانان ایران استفاده و با تحریک آنان جاده را برای دشمنان انقلاب صاف کند.

او ادامه داد: حال می‌بینیم در این اغتشاشات رد پای کوموله، منافقین و سلطنت طلبان مشهود است ولی با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم ایران و شاگردان شهید سردار قاسم سلیمانی در حوزه نظامی هیج آسیبی به کشور عزیزمان نخواهد رسید.

کارلوس پاز نیز در این دیدار گفت: از افتخارات من است که افکار ضد استکباری شهید سلیمانی را به جهان معرفی کنم و لذا برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم امسال تلاش خواهم کرد.

این فعال رسانه‌ای با بیان اینکه من در یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا کار می‌کنم و همکاران من مواضع بنده را نسبت به ایران می‌دانند، افزود: من به سوریه سفر کردم و با چشمان خود دیدم استکبار جهانی آمریکا به واسطه داعش چه بلایی بر سر سوریه آورد و الان هم تلاش دارد این اتفاق در ایران به ثمر برسد و به همین دلیل از کردها و اقوام ایرانی و همچنین جوانان و دانشجویان برای رسیدن به اهداف خود سو استفاده می‌کند.

کارلوس پاز با تاکید براینکه رسانه «بی بی سی» با انواع ترفندها در حال تخریب وجهه ایران است، گفت: آنها می‌خواهند القا کنند که چهره دموکراتیک برای ایران هستند در صورتی که از سلطنت طلبان دفاع می‌کنند و حتی بین آنها و مجاهدین خلق همبستگی ایجاد شده است.

این فعال رسانه‌ای افزود: ایران در وضعیت دشواری است اما ساختار حکومت ایران مانند سوریه نیست و امکان تداوم بی ثباتی در آن وجو ندارد و به زودی پرونده این اغتشاشات هم بسته می‌شود.

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو