تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
3 بازدید
کد خبر : 115597

دیدار معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با مقامات بنگلادش

دیدار معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با مقامات بنگلادش

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه ایران که برای شرکت در بیست و دومین اجلاس وزرای کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) به بنگلادش سفر کرده است ،با تعدادی از مقامات این کشور دیدار و رایزنی کرد. به گزارش ایسنا ،در ملاقات مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با «شهریار عالم » وزیر مشاور

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه ایران که برای شرکت در بیست و دومین اجلاس وزرای کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) به بنگلادش سفر کرده است ،با تعدادی از مقامات این کشور دیدار و رایزنی کرد.

به گزارش ایسنا ،در ملاقات مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با «شهریار عالم » وزیر مشاور در امور خارجی بنگلادش، روابط دو جانبه و همکاری های منطقه ای و بین المللی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

هم‌چنین در این دیدار با توجه به فعال بودن دو کشور در سازمانهای منطقه ای و چندجانبه، موضوعات مشترک مورد علاقه دو طرف مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در دیدار مهدی صفری با «جاسم الدین رئیس» فدراسیون اتاقهای بازرگانی بنگلادش نیز ، راههای گسترش روابط دو کشور از طریق همکاریهای اتاقهای بازرگانی و بخش های خصوصی دو طرف مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دیدار با توجه به تنوع و گستردگی فعالیتهای بخشهای خصوصی دو کشور و توانایی های آنان در توسعه تجارت، در زمینه افزایش همکاری های اتاقهای بازرگانی دو کشور گفتگو شد .

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود

 

 

بک لینک‌ها:

وبسایت خبری شیعه آنلاین

اقامت تجاری ترکیه

طراحی داخلی

قالیشویی

قیمت کیسه حبابدار

کاشت ابرو